Dabar populiaru
Publikuota: 2012 vasario 20d. 20:08

Buvęs Didžiosios Britanijos premjeras Tony Blairas išskrido į Kazachstaną konsultuoti prezidento Nursultano Nazarbajevo

Tony Blairas
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Tony Blairas

Į Kazachstaną konsultuoti šios šalies prezidento Nursultano Nazarbajevo išskrido buvęs Didžios Britanijos premjeras Tony Blairas. Mat prieš du mėnesius Kazachstano vakaruose kilus riaušėms ir policijai nušovus 16 žmonių, stipriai nukentėjo šalies įvaizdis, praneša telegraph.co.uk.

Trumpoje žinutėje Kazachstano prezidento tinklalapyje pažymima, kad T.Blairas aptarė kalbą, kurią N.Nazarbajevas turėjo sakyti apie įdarbinimo lygį, pramonę bei aprūpinimo būstu problemas buvusioje sovietinėje valstybėje.

„Sutinku su jūsų pranešimu ir didžiąja dalimi užduočių, kurias reikia atlikti, – rusiškoje Kazachstano prezidento tinklalapio versijoje buvo cituojamas T. Blairas. – Esame pasirengę dirbti ir pateikti jums rekomendacijų, kaip jas sėkmingai įgyvendinti“.

Praėjusiais metais T.Blairas sudarė grupę, kuri turi patarinėti N.Nazarbajevui, už aštuonis mln. svarų, t.y. daugiau kaip 33 mln. litų.

T.Blairo atstovas spaudai anksčiau yra sakęs, kad politikas iš šio sandorio nesiekia pasipelnyti. Anot atstovo spaudai, pats T.Blairas prisidėjo tik formuojant konsultantų grupę, tačiau pats asmeniškai prezidentui N.Nazarbajevui nepatarinėja.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min