Dabar populiaru
Publikuota: 2014 spalio 30d. 19:29

Buvęs Donbaso smogikų vadeiva Igoris Girkinas (Strelkovas): Rusijos laukia karas

Igoris Strelkovas
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Igoris Girkinas (Strelkovas)

Buvęs teroristinės grupuotės „Donecko liaudies respublika“ vyriausiasis vadas Igoris Girkinas (Strelkovas) pareiškė, kad Rusijos laukia karas. Tokią mintį jis išsakė duodamas interviu žurnalo „Russkij Dom“ vyriausiajam redaktoriui, praneša TV kanalo „Dozhd“ naujienų svetainė.

„Karas. Trumpai tariant. Nesakau, kad šis karas bus žiauriausias, bet kovoti teks su šaunamaisiais ginklais. Dėl to jokių abejonių neturiu. Mūsų ramybėje paprastai nepaliks“, – taip I.Girkinas (Strelkovas) atsakė į klausimą apie tai, kas šiandien laukia Rusijos. Tiesa, su kuo konkrečiai Rusija gali kariauti, jis taip ir neatsakė.

Spalio 22 d. viename vaizdo įraše I.Girkinas (Strelkovas) išreiškė susirūpinimą, kad teroristai gali greitai netekti Donecko, Makijivkos ir kitų Donbaso miestų kontrolės. Jis pripažino, kad be tolimesnės karinės pagalbos iš Rusijos, Kremliui lojalūs smogikai kapituliuos prieš Ukrainos kariuomenę. 

Jis pripažino, kad be tolimesnės karinės pagalbos iš Rusijos, Kremliui lojalūs smogikai kapituliuos prieš Ukrainos kariuomenę. 

I.Girkinas (Strelkovas) tikina, kad Kijevas pasiryžęs surengti greitą karinę operaciją, po kurios paskelbs vienašališką ugnies nutraukimą ir pasieks paliaubas, kurios nebus naudingos Maskvai.

Buvęs Donecko teroristų vadeiva tikina kreipęsis į įvairias Rusijos tarnybas, kurios atsakingos už Minsko taikos susitarimo vykdymą. I.Girkinas (Strelkovas) jų paprašė atkreipti dėmesį į jo pastabas ir apie tai informuoti Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną.

Rugsėjo pradžioje vykusios spaudos konferencijos metu I.Girkinas (Strelkovas) pareiškė, kad jo netenkina susiklosčiusi padėtis Rytų Ukrainoje ir paskelbtos paliaubos ir dar kartą išreiškė savo lojalumą V.Putinui.

Vasarą I.Girkinas (Strelkovas) mįslingomis aplinkybėmis buvo priverstas pasitraukti iš Donbaso teroristų vadeivos pareigų ir išvyko į Rusiją. Tuo pat metu, lyg pagal nurodymą, Kremliaus valdomos Rusijos valstybinės televizijos ėmė jį ignoruoti.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Grąžinti verta

Kuriu ir apsaugau

Sveikata

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie 15min