Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Buvęs įkaitas atskleidė masinės žmogžudystės Vokietijos mokykloje motyvus

Įvykio vieta
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Įvykio vieta
Šaltinis: 15min
0
A A

Vyras, kurį įkaitu buvo paėmęs Timas Kretschmeris, papasakojo kad dvylika žmonių savo buvusioje mokykloje ir vieną greta jos nušovęs jaunuolis žudė savo malonumui ir ketino užpulti antrą mokyklą.

41 metų Igoris Wolfas Vokietijos savaitraščiui „Stern“ papasakojo, kaip iš savo mokyklos Vinendene, kurioje ką tik surengė kruvinas skerdynes, bėgęs septyniolikmetis T.Kretschmeris įšoko į jo vairuojamą automobilį. Susirangęs ant galinės sėdynės jaunuolis įrėmė vairuotojui pistoletą į galvą ir liepė dideliu greičiu važiuoti kur nors tolyn, praneša „Associated Press“.

Kai I.Wolfas paklausė T.Kretschmerio, kodėl jis nužudė tiek daug žmonių, vaikinas labai garsiai atsakė: „Dėl smagumo, nes tai – smagu!“

T.Kretschmeris taip pat paklausė įkaito-vairuotojo: „Kaip manai, ar mes galime rasti kitą mokyklą?“. I.Wolfas tikina tada nukreipęs pokalbio temą kita, nepavojinga linkme.

Kai mašina išvažiavo į autostradą, T.Kretschmeris išmetė vairuotoją iš mašinos ir pats ėmėsi ją vairuoti. Už 40 kilometrų nuo Vinendeno jaunuolis nušovė dar du atsitiktinius žmones ir susirėmė su policija. Sužeistas per susišaudymą, vaikinas nusišovė.

Greitai paaiškėjo, kad žudynėms T.Kretschmeris panaudojo savo tėvo pistoletą, kurį šis laikė po pagalve. Žudiko motyvai iki paskutinio momento nebuvo žinomi. Teigta, kad jis daug laiko praleisdavo žaisdamas kompiuterinius žaidimus, o žudynių išvakarėse buvo atstumtas savo merginos. Ją T.Kretschmeris Albertvilio mokykloje nušovė vieną pirmųjų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min