Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Buvęs Šiaurės Korėjos lyderio tėvo virėjas prakalbo apie tai, kas diktatorių aprūpindavo jaunomis moterimis

Kenji Fujimoto
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Kenji Fujimoto
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Buvęs dabartinio Šiaurės Korėjos lyderio tėvo Kim Jong Ilo virėjas Kenji Fujimoto sako, kad Jang Song Thaekui buvo pavesta parūpinti buvusiam šalies lyderiui jaunų moterų.

Kaip rašo Telegraph.co.uk, sušius ruošęs Kenji Fujimoto Kim šeimoje dirbo 1989-2001 m. Anot jo, Jang Song Thaekui buvo pavesta užduotis parūpinti Kim Jong Ilui jaunų moterų. Kartais šioms merginoms tebūdavo vos 15 metų.

Dabartinio Šiaurės Korėjos lyderio King Jong Uno dėdė talentų medžioklės procese dažnai piktnaudžiaudavo savo padėtimi, todėl tai leidžia daryti įžvalgų, kodėl 2013 m. gruodžio 12 d. jam buvo įvykdyta mirties bausmė.

Ponas Jang Song Thaekas palaikė ryšius su daug moterų. Vyriausiasis vadas Kim Jong Unas negalėjo šito atleisti, todėl nubaudė savo globėją Jang Song Thaeką mirties bausme, – kalbėdamas „NK News“ sakė K.Fujimoto.

„(Kim Jong Unas – 15min.lt) labiausiai nekenčia tokių dalykų. Jo senelis Kim Il Sungas darė panašius dalykus. Jo tėvas irgi garsėjo panašiomis istorijomis apie moteris. Jis norėjo įrodyti, kad yra kitoks ir kad panaikins tokią praktiką“, – pasakojo K.Fujimoto.

Kalbėdamas „NK News“ K.Fujimoto sakė: „Ponas Jang Song Thaekas palaikė ryšius su daug moterų. Vyriausiasis vadas Kim Jong Unas negalėjo šito atleisti, todėl nubaudė savo globėją Jang Song Thaeką mirties bausme.“

Jis paaiškino, kad valdant Kim Jong Ilui, Jang Song Thaekas buvo lyg „vadybininkas“ iš Japonijos talentų agentūros. Jis rengdavo merginoms peržiūras, o tuomet perduodavo jas buvusiam Šiaurės Korėjos lyderiui.

„Jei jos būdavo dainininkės, jų paprašydavo padainuoti. Atskiros peržiūros būdavo šokėjoms. Merginos būdavo prašomos pakilnoti kojas ir t.t.“, – pasakojo K.Fujimoto.

Vis dėlto prieš peržiūras merginoms tekdavo praleisti naktį su Jang Song Thaeku, nepaisant to, kad jis buvo vedęs Kim Kyong Hui.

Knygos apie Kim dinastiją autorius Bradley K.Martinas suabejojo K.Fujimoto patikimumu ir tvirtino, kad neturi įrodymų, kad Jang Song Thaekas galėjo užsiimti sąvadavimu.

Tuo metu Lidso universiteto profesoriui Adamui Cathcartui, Šiaurės Korėjos tyrinėtojui taip pat kelia abejonių tai, kad Kim Jong Unas būtų baudęs dėdę mirtimi dėl moralinių priežasčių, ypač atsižvelgiant jo susitikimus su buvusiu krepšininku Dennisu Rodmanu.

„Taigi Kim Jong Unas nori atrodyti mažiau korumpuotas ir ne toks hedonistas kaip jo tėvas, tačiau leidžia atvykti D.Rodmanui ir geria amerikietišką degtinę?“ – retoriškai klausė A.Cathcartas.

K.Fujimoto pabėgo iš Šiaurės Korėjos 2001 m. 2012 m. pasirodė nuotraukų, kuriose jis grįžęs, apsikabinęs Kim Jong Uną.

Nuo tada jis davė kelis interviu „aukšto lygio leidiniams“, ir atskleidė intymių detalių apie Kim Jong Uną, taip keldamas pavojų savo žmonai ir dukrai, kurios gyvena Pchenjane.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min