Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Buvusios prezidento draugės Valérie Trierweiler pykčio protrūkis prancūzams kainavo 2,5 mln. eurų

Prancūzijos žurnalistė ir šalies prezidento partnerė Valerie Trierweiler
„Scanpix“ nuotr. / Prancūzijos žurnalistė ir šalies prezidento partnerė Valerie Trierweiler
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienį Prancūzijos prezidentas François Hollande'as patvirtino, kad Valérie Trierweiler nebėra jo partnerė. Prancūzai, panašu, dėl šios pirmosios ponios pernelyg neliūdės – V.Trierweiler dėl jos sunkiai ištariamos pavardės ir charakterio kartais būdavo pravardžiuojama rotveileriu.

Sužinojusi apie F.Hollande'o romaną su aktore Julie Gayet, buvusi pirmoji ponia buvo atsidūrusi ligoninėje. Tačiau pirmiausia, kaip rašo „The Daily Mail“, V.Trierweiler iš pykčio nusiaubė Prancūzijos prezidento kabinetą, padarydama jam žalos už 2,5 mln. eurų.

Tiesa, informacija apie pirmosios ponios įniršio priepuolį nebuvo patvirtinta. Vis dėlto teigiama, kad tarp prezidento kabinetą puošusių kultūros vertybių, kurios tapo V.Trierweiler įniršio aukomis, buvo 200 metų senumo Sevro porceliano vaza, pagaminta Liudviko XVI laikais.

Kalboms apie pirmosios ponios įsiūtį nuvilnijus Prancūzijos žiniasklaidoje, prezidentūros apstatymu besirūpinančios agentūros „Mobilier National“ atstovai netgi buvo priversti jas „kategoriškai paneigti“.

Wikipedia nuotr./Paauksuotasis salonas - Prancūzijos prezidento kabinetas Eliziejaus rūmuose
Wikipedia nuotr./Paauksuotasis salonas - Prancūzijos prezidento kabinetas Eliziejaus rūmuose

Naujame žurnalo „Closer“ numeryje pasirodė antraštė „Tiesa apie tvarkymąsi, kuris valstybei kainavo tris milijonus eurų“.

„Closer“, kuris ir pranešė apie F.Hollande'o meilės romaną su J.Gayet, rašo, kad kalbas apie V.Trierweiler siautėjimą paskleidė jos priešai, kurių ši turi nemažai. Vienas iš jų žurnalui tvirtino, kad buvusi pirmoji Prancūzijos ponia „visada savo emocijas iškelia į pirmą vietą“.

Išėjusi iš ligoninės, kur dėl patirto streso po žinios apie partnerio neištikimybę praleido aštuonias dienas, V.Trierweiler apsistojo prabangioje prezidentinėje rezidencijoje Versalyje. „La Lanterne“ vadinamame dvare yra šildomas baseinas, maistą gamina pripažinti virtuvės meistrai, o rūsiuose laikoma viena geriausių vynų kolekcijų Prancūzijoje.

Aktorė Julie Gayet
Ar naująja Eliziejaus rūmų šeimininke bus Julie Gayet?

Pasak „Closer“, ten prezidento komandai lengviau kontroliuoti V.Trierweiler veiksmus.

Aktorė J.Gayet jau surengė vakarėlį savo šeimos nariams ir draugams, kad atšvęstų tai, jog nebereikia slėpti santykių su F.Hollande'u, teigia žurnalas.

Besišypsančios aktorės atvaizdas papuošė žurnalo „Paris Match“ viršelį. Tai turėtų būti tikras antausis V.Trierweiler, kuri daugiau nei 20 metų dirbo šio žurnalo redakcijoje – netgi ir po to, kai 2012-aisiais tapo pirmąja Prancūzijos ponia.

Abi moterys puikiai moka pasinaudoti žiniasklaida, kad pasiektų savo tikslų, o jų ryšiai su šalies paskalų žurnalais gali dar ne kartą pridaryti problemų prezidentūrai.

Praėjusią savaitę F.Hollande'o patarėjai prasitarė, kad jam verčiau likti „viengungiu prezidentu“, jog daugiau nekiltų panašių skandalų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min