Dabar populiaru
Publikuota: 2010 sausio 17d. 09:40

Caro Nikolajaus II palikuonė reikalauja atnaujinti jo nužudymo tyrimą

Nikolajus II
A.A.Pasetti nuotr. (1898 m.) / Nikolajus II

Moteris, save laikanti Rusijos imperijos sosto palikuone, pareikalavo atnaujinti caro Nikolajaus II ir jo šeimos nužudymo, bolševikų įvykdyto 1918-aisiais, tyrimą.

Caro ir jo šeimos nužudymo tyrimas Rusijoje buvo nutrauktas, nes nuo to praėjo per daug laiko. Be to, visi už nusikaltimą atsakingi asmenys jau yra mirę. Tačiau monarchistai tvirtina, kad kriminalinės bylos tyrimas tyri būti atnaujintas, jei Rusija nori pagaliau susitaikyti su brutalia savo praeitimi, rašo Dailymail.co.uk.

„Ši byla yra svarbi Rusijai“, – sakė Aleksandras Zakatovas, atstovaujantis didžiąją kunigaikštienę Mariją Vladimirovną, Romanovų dinastijos palikuonę, kuri laiko save imperatoriškojo sosto palikuone. A.Zakatovas, einantis Rusijos imperatoriškųjų rūmų kanclerio pareigas tikino, kad Rusija privalo sužinoti tiesą apie caro šeimos ir kitų komunizmo aukų likimą.

Carą Nikolajų II, jo žmoną ir penkis vaikus 1918 metų liepą Jekaterinburge nušovė bolševikų revoliucionieriai. 2008-aisiais jie buvo pripažinti bolševikų represijų aukomis. Jų palaikai buvo ekshumuoti 1991, o 1998 metais palaidoti Sankt Peterburge.

Temos: 2 Nužudymas Rusija
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min