Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

CBS paviešino kompanijos „Asiana Airlines“ lėktuvo katastrofos likvidavimo operacijos medžiagą: išsigelbėjusią mergaitę pervažiavo gelbėtojų automobilis

N-18
San Francisko oro uoste sudužo iš Seulo skridęs lėktuvas.
AFP/„Scanpix“ nuotr. / San Francisko oro uoste sudužo iš Seulo skridęs lėktuvas.
Šaltinis: 15min
0
A A

2013 m. liepos 7 d. San Francisko oro uoste sudužo kompanijos „Asiana Airlines “ laineris. Pietų Korėjos aviakompanijos lėktuvas atskrido iš Seulo. Lėktuvas į žemę greta oro uosto pakilimo-leidimosi tako trenkėsi apie 11.30 vietos (21.30 val. Lietuvos) laiku. Per katastrofą atitrūko lainerio uodega, kilo gaisras, viršutinę lėktuvo fiuzeliažo dalį sunaikino ugnis. Liepsnas numalšino atskubėję ugniagesiai.

Laineriu į JAV skrido 292 keleiviai ir 16 ekipažo narių. Liudininkai pasakoja, kad po to, kai lėktuvas rėžėsi į žemę ir užsidegė, iš jo gelbėjimosi trapais evakavosi žmonės.

Iš pradžių skelbta, kad per aviakatastrofą žuvo mažiausiai du žmonės, daugiau nei 180 sužeisti. Tačiau vėliau prabilta apie trečią auką. Jos likimą gaubė paslaptis.

Gelbėtojai nepatebėjo ant žolės šalia pakilimo tako gulinčios sužeistos mergaitės!

Mįslė: kaip žuvo mergaitė

Daugiau nei pusmetį nebuvo aišku, kaip žuvo paauglė mergaitė Ye Meng Yuan. Iš pradžių galvota, kad ji nuo smūgio iškrito iš lėktuvo.

Vėliau iškelta versija, kad ją nelemto atsitiktinumo dėka pervažiavo gelbėtojų automobilis. Mergaitė neva buvo apipilta putomis, jos nesimatė... Kiti gelbėtojai sakė, kad galbūt ji paniškai bėgo ir atsitiktinai pateko po ratais.

VIDEO: Aviakatastrofos padarinių likvidavimo operacija

Tačiau CBS dabar išplatinta filmuota gelbėjimo operacijos medžiaga atskleidžia dar baisesnę tiesą: gelbėtojai nepatebėjo ant žolės šalia pakilimo tako gulinčios sužeistos mergaitės!

O kai pastebėjo, buvo jau per vėlu. Vienas gelbėtojų dar bandė stabdyti sunkiasvorį ugniagesių automobilį, bet buvo per vėlu, jis pervažiavo ir nužudė 16-metę.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min