Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Čitos miesto Sibire meras priverstas atsiprašinėti už idėją „iššaudyti valkatas“ (video)

Čitos mero Anatolijaus Michaliovo apgailestavimas, kad neturi licencijos „valkatoms iššaudyti“, neliko nepastebėtas.
Kadras iš newstube.ru / Čitos mero Anatolijaus Michaliovo apgailestavimas, kad neturi licencijos „valkatoms iššaudyti“, neliko nepastebėtas.
Šaltinis: 15min
0
A A

Rusijos Čitos miesto meras Anatolijus Michaliovas buvo priverstas atsiprašyti dėl savo pareiškimo apie „valkatų iššaudymą“. Meras teisinasi tik nesėkmingai pajuokavęs.

Ketvirtadienį skaitydamas metinį pranešimą Čitos miesto dūmoje A.Michaliovas deputatams skundėsi, kad miesto valdžia turi per mažai priemonių valkatų problemoms spręsti. „Deja, mes neturime licencijos iššaudyti valkatas, o kitokių teisėtų priemonių, kaip spręsti šią problemą, nėra“, – deputatams leptelėjo meras.

Ši A.Michaliovo frazė atkreipė žiniasklaidos dėmesį ir išplaukė į viešumą. Jau penktadienį miesto administracijos tinklalapyje atsirado mero atsiprašymas, kuriame A.Michaliovas nepamiršo dar kartą pasiskųsti valkatų keliamomis problemomis: benamiai okupuoja gyvenamųjų namų rūsius ir neretai juose sukelia gaisrus, tarp benamių auga nusikalstamumas.

A.Michaliovas taip pat pabrėžė, kad benamiai, „neįdėdami nė rublio į mūsų valstybės vystymąsi, gana dažnai naudojasi jos teikiamomis paslaugomis, kaip ir kiti miestiečiai“, pavyzdžiui, gydosi ligoninėse.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 3 Meras Sibiras Rusija
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min