Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugsėjo 7d. 20:09

Clintas Eastwoodas: Barackas Obama yra didžiausia Amerikos apgaulė

Clintas Eastwoodas
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Clintas Eastwoodas

Legendinis Holivudo aktorius Clintas Eastwoodas pagaliau prabilo apie savo keistą ir kontraversišką kalbą Respublikonų partijos nacionaliniame suvažiavime. Aktorius davė interviu nedidelio Kalifornijos miesto Karmelio, kurio meru jis buvo, laikraščiui.

Aktorius ir režisierius sulaukė prieštaringų atsiliepimų, kai, užkopęs į sceną per Floridos mieste Tampoje vykusį suvažiavimą, pradėjo „pokalbį“ su įsivaizduojamu Baracku Obama apie užsienio politiką ir ekonomiką.

„Prezidentas Obama yra didžiausia apgaulė, kokia tik kada nors buvo sukurta Amerikos žmonėms“, – laikraščiui „Carmel Pine Cone“ pareiškė C. Eastwoodas. Nors toks pareiškimas yra pakankamai skandalingas, aktorius ir respublikonų partijos rėmėjas plačiau nepaaiškino, kodėl jis laikosi tokios nuomonės.

C. Eastwoodas interviu sakė, kad Mittas Romney ir Paulas Ryanas žymiai geriau valdytų šalį, ir „tą visi turi žinoti“.

Jis taip pat prisipažino, kad niekas iš respublikonų nežinojo, ką C. Eastwoodas pasakys užlipęs ant scenos per partijos suvažiavimą, nes aktorius ir pats nežinojo, o idėja apsimesti klausinėjant šalies vadovą, neva sėdintį šalia jo pastatytoje tuščioje kėdėje, aktoriui gimė vos kelios minutės prieš savo kalbą.

Filmo „Purvinasis Haris“ (Dirty Harry) žvaigždė teigė, kad savo kalba jis norėjo pabrėžti tris dalykus: kad ne visi Holivude palaiko demokratus, kad Barackas Obama yra sulaužęs daug pažadų, kuriuos buvo davęs prieš tapdamas prezidentu, ir kad žmonės turėtų laisvai galėti atsikratyti bet kuriuo politiku, kuris gerai neatlieka savo darbo.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min