2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

D.Trumpas dar nepriėmė sprendimo dėl Irano branduolinės programos susitarimo

JAV prezidentas Donaldas Trumpas kol kas dar nepriėmė galutinio sprendimo, ar jo šalis trauksis iš susitarimo dėl Irano branduolinės programos, bei neatmeta galimybės, kad Teheranui gali būti paskelbta naujų sankcijų, pareiškė Baltųjų rūmų atstovė Sarah Sanders.
Donaldo Trumpo vizitas Kinijoje
Donaldas Trumpas dar nepriėmė sprendimo dėl Irano branduolinės programos susitarimo / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Be abejonės, paliekame sankcijų galimybę vėliau sausį pasirašydami (susitarimo) atsisakymą. Prezidentas dar ne priėmė galutinio sprendimo šiuo klausimu, visi su tuo susiję variantai tebėra ant jo stalo“, – pareiškė ji žurnalistams.

JAV Valstybės departamento atstovė Heather Nauert savo ruožtu žurnalistus informavo, kad prezidento administracija „į situaciją Irane žiūri gerokai plačiau“.

„Administracija imasi žingsnių, kad panaikintų (susitarimo) trūkumus. Nesiruošiu gilintis į smulkmenas, ką daro Kongresas, bet tarp respublikonų ir demokratų ir Baltųjų rūmų vyksta dialogas dėl esminių JCPOA trūkumų ištaisymo“, – pridūrė ji, paminėdama Irano branduolinę sutartį, oficialiai vadinamą Bendruoju išsamių veiksmų planu (Joint Comprehensive Plan of Action).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 15min