Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

D.Trumpas: naujoji knyga apie JAV administraciją yra „kupina melo“

JAV prezidentas Donaldas Trumpas ketvirtadienį pareiškė, kad planuojama išleisti knyga apie jo rinkimų kampaniją ir administracijos darbo užkulisius yra „kupina melo“ bei grindžiama išgalvotais šaltiniais.
S.Bannonas ir D.Trumpas
S.Bannonas ir D.Trumpas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Valstybės vadovas šį pasipiktinimą išliejo, kai jam nepavyko užblokuoti Michaelo Wolffo knygos „Ugnis ir įniršis: Trumpo Baltųjų rūmų viduje“ (Fire and Fury: Inside the Trump White House) išleidimo.

„Melagingos knygos autoriui nebuvau suteikęs Jokios prieigos prie Baltųjų rūmų (iš tikrųjų daug kartų jam neigiamai atsakiau)! Niekada nesikalbėjau su juo dėl tos knygos. (Ji) kupina melo, klaidingų perteikimų ir neegzistuojančių šaltinių“, – sakoma D.Trumpo „Twitter“ žinutėje.

„Pažvelkit į šio vyruko praeitį ir žiūrėkit, kas nutiks jam ir Apsileidėliui Steve'ui!“ – pridūrė prezidentas, aiškiai turėdamas galvoje savo buvusį strategą Steve'ą Bannoną.

M.Wolffo knygoje cituojami kai kurie svarbūs D.Trumpo padėjėjai, tarp jų S.Bannonas, reiškę rimtų abejonių, ar šis prezidentas yra tinkamas eiti savo pareigas.

D.Trumpas liepė savo advokatams užkirsti kelią šios knygos išleidimui, bet leidėjai reagavo keturiomis dienomis paankstindami išleidimo datą – ji knygynuose turėtų pasirodyti penktadienį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
IKEA tvarumo ir klimato ataskaitose – išradimai iš Lietuvos
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius