Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

D.Trumpas reikalauja atkurti demokratiją Venesueloje ir grasina kariniu įsikišimu

JAV prezidentas Donaldas Trumpas pareiškė sutiksiąs kalbėtis su Venesuelos lyderiu tik tada, kai „toje šalyje bus atkurta demokratija“, pranešė penktadienį vakare Baltieji rūmai.
JAV prezidentas Donaldas Trumpas
JAV prezidentas Donaldas Trumpas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Venesuelos prezidentas Nicolas Maduro yra smarkiai kritikuojamas pasaulyje dėl naujos visagalės asamblėjos įsteigimo – ši asamblėja yra viršesnė už Venesuelos Kongresą ir ją sudaro N.Maduro šalininkai.

„Jungtinės Valstijos yra kartu su Venesuelos žmonėmis tebesitęsiančių Maduro režimo represijų akivaizdoje, – sakoma Baltųjų rūmų pareiškime. – Prezidentas Trumpas mielai pasikalbės su Venesuelos lyderiu, kai tik demokratija toje šalyje bus atkurta“.

D.Trumpas netgi svarsto karinio JAV įsikišimo Venesueloje galimybę.

„Mes turime daug variantų Veneseulai, taip pat ir galimą karinį variantą, jei prireiktų, – sakė jis žurnalistams Naujajame Džersyje. – Mes turime ginkluotų pajėgų visur pasaulyje labai tolimose vietose, o Venesuela nėra labai toli, ir žmonės kenčia, jie žūva“.

Venesuela D.Trumpo grasinimą vadina „beprotybe“

D.Trumpo grasinimai svarstyti karinės jėgos panaudojimą Venesueloje yra „beprotybė“, sakė penktadienį šios Pietų Amerikos šalies gynybos ministras Vladimiras Padrino.

„Tai beprotybės aktas, išskirtinio ekstremizmo aktas“, – pareiškė per valstybinę televiziją generolas V.Padrino, kuris vadovauja Venesuelos ginkluotosioms pajėgoms.

„Jungtines Valstijas valdo ekstremistinis elitas, ir aš tikrai nežinau, kas vyksta, kas darosi pasaulyje“, – pažymėjo V.Padrino.

„Aš, būdamas karys, kartu su FANB (Venesuelos ginkluotosiomis pajėgomis) ir kartu su liaudimi, aš esu tikras, kad mes visi būsime pirmosiose mūsų brangiosios Venesuelos interesų ir suverenumo gynėjų gretose“, – pabrėžė jis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Reklama
Iš gyvenimo nuotykio sugrįžusi „Lidl“ vaikų komanda“ neslepia emocijų
Reklama
Jau liepos 17 d. Indrė Stonkuvienė kvies moteris susitikti ypatingame nemokamame renginyje
Reklama
Auga visiškai įrengto naujo būsto paklausa: kuo tai patrauklu?
Užsisakykite
15min naujienlaiškius