Dabar populiaru
Publikuota: 2017 rugpjūčio 6d. 18:53

D.Trumpas savo golfo klube sveikinosi su vestuvių svečiais, bet teigė, kad tai – ne atostogos

Donaldas Trumpas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Donaldas Trumpas

Nors užfiksuotas vaizdo įrašas, kaip JAV prezidentas Donaldas Trumpas, kasdieniškai apsirengęs golfo drabužiais savo golfo klube sveikinasi su vestuvių puotos dalyviais, tiek jis pats, tiek Baltieji rūmai, atkakliai teigia, kad 17 dienų pertrauka Bedminsteryje – ne atostogos.

JAV prezidentas Donaldas Trumpas pirmą kartą po šešių audringų mėnesių Baltuosiuose Rūmuose jau antrą dieną mėgaujasi savo pirmosiomis atostogomis, atkakliai teigdamas, kad jis vis dar dirba prie valstybės reikalų.

Nekilnojamo turto magnatas, šiuo metu tapęs politiku, laiką leisdamas savo privačiame golfo klube Naujajame Džersyje neigė, kad padarė pertrauką nuo sudėtingų valstybės lyderio pareigų.

Jo išvykimas iš Vašingtono buvo kritikuotas buvusio Meksikos prezidento Vicente'o Foxo, kuris sakė, jog D.Trumpas turėtų palikti savo darbą, jei yra juo nepatenkintas.

Tuo tarpu D.Trumpas savo „Twitter“ paskyroje atšovė: „Aš dirbu Bedminsteryje, Naujajame Džersyje, kadangi Baltuosiuose Rūmuose šiuo metu vyksta seniai planuotos statybos. Tai nėra atostogos – susitikimai ir skambučiai!“

Baltųjų rūmų atstovas pakartojo tai, teigdamas, kad prezidentas turės pokalbius su savo patarėjais ir kitais valstybės veikėjais. Vis dėlto šaltinis nepatvirtino, ar D.Trumpas žaidė golfą.

Kartu su D.Trumpu į kelionę išvyko jo žentas Jaredas Kushneras ir duktė Ivanka. Jie abu – prezidento vyriausieji patarėjai. Taip pat klube lankėsi naujasis prezidento komandos personalo vadovas Johnas Kelly.

JAV prezidentas „Twitter“ paskyroje atsikirto į dar keletą replikų iš savo prašmatnios 535 akrų užimančio golfo poilsio bazės, pagirdamas JT Saugumo balsavimą įvesti sankcijas Šiaurės Korėjai.

Pirmąją savo pertraukos nuo darbų Baltuosiuose rūmuose dieną D.Trumpas pasveikino nuotaką ir jaunikį, švenčiančius savo vestuves Bedminsterio kurorte. Nors buvo apsirengęs paprastais golfo drabužiais, jis nusifilmavo su vestuvių svečiais, išlipęs iš savo golfo vežimėlio, kad pasisveikintų su svečiais. Jis paklausė vienos iš moterų, kur yra nuotaka.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min