Dabar populiaru
Publikuota: 2018 sausio 4d. 17:08

D.Trumpo teisininkai bandys sustabdyti knygos apie Baltuosius rūmus išleidimą

Donaldas Trumpas Filipinuose
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Donaldo Trumpo teisininkai bando sustabdyti knygos apie Baltuosius rūmus išleidimą

JAV prezidentas Donaldas Trumpas reikalauja, kad nedelsiant būtų stabdomas Michaelio Wolffo (Maiklo Volfo) knygos „Ugnis ir įniršis: Trumpo Baltųjų rūmų viduje“ (Fire and Fury: Inside the Trump White House) publikavimas.

D.Trumpo teisininkas Charlesas Harderis vėlyvą ketvirtadienį knygos autoriui pateikė veiklos sustabdymo laišką.

Toks pats laiškas išsiųstas leidyklos „Henry Holt and Co.“ prezidentui Steve'ui Rubinui. Laiške reikalaujama tučtuojau stabdyti knygos ar jos ištraukų publikavimą.

Neigiamai D.Trumpą vaizduojanti M.Wolffo knyga prekyboje turėtų pasirodyti sausio 9 dieną.

Ch.Harderis dar reikalauja, kad M.Wolffas ir S.Rubinas „visiškai“ išsižadėtų savo pasisakymų ir atsiprašytų D.Trumpo.

Teisininkas taip pat reikalauja, kad M.Wolffas ir S.Rubinas nedelsiant į jo biurą Kalifornijoje atsiųstų visas elektronines ir fizines knygos kopijas.

Knygoje netrūksta buvusio D.Trumpo vyresniojo stratego Stepheno Bannono citatų. Paviešintose knygos ištraukose jis cituojamas vadinantis D.Trumpą jaunesnįjį „išdavikišku“, o prezidento dukterį Ivanką Trump – „buka kaip plyta“.

„Scanpix“/AP nuotr./Stephenas Bannonas
„Scanpix“/AP nuotr./Stephenas Bannonas

D.Trumpas, Baltųjų rūmų atstovų teigimu, dėl tokių komentarų įsiuto ir jais pasišlykštėjo, o netrukus paskelbė pranešimą, kuriame rašė, kad S.Bannonas „išprotėjo“.

Prezidentas iškoneveikė S.Bannoną kaip savireklama užsiimantį agitatorių, kuris „labai mažai prisidėjo prie mūsų istorinės pergalės“ ir kampanijoje esą dalyvavo „tik dėl savęs“. Neva S.Bannonas ne rėmė D.Trumpo tikslus „paversti Ameriką vėl didžia“, o „tiesiog siekė visa tai sudeginti“.

Vėlų trečiadienio vakarą D.Trumpo teisininkai S.Bannonui išsiuntė laišką, kuriame teigiama, esą, buvęs vyresnysis strategas keliais būdais pažeidė darbo sutartį, pasirašytą su „Trump Organization“ ir apšmeižė prezidentą. Jie įsakė neskleisti konfidencialios ir/ar nepagarbios informacijos, taip pat išsaugoti visus įrašus ruošiantis „neišvengiamiems“ teisiniams veiksmams.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Video

01:25
02:13
01:11

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min