2015-11-07 12:39

Danijoje nepilnamečiai imigrantai per pietų pertrauką mokykloje nužudė mokinį

Danija sukrėsta – ketvirtadienį suimti du jaunuoliai, kaltinami septyniolikmečio Madso nužudymu, praneša ekstrabladet.dk.
Danijos policija. Kopenhaga
Danijos policija. / Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr.

Vienas iš įtariamųjų yra šešiolika metų, jį teismas leido suimti keturioms savaitėms. Kitas įtariamasis – aštuoniolikmetis – po apklausos paleistas.

Pranešama, kad policijos pareigūnai sulaikė dar vieną jaunuolį, tačiau jį apklausę taip pat paleido.

Pranešama, kad jaunuolis per pietų pertrauką tarp pamokų subadytas peiliu ir rastas netoli švietimo įstaigos. Nuo patirtų sužalojimų jis mirė.

Per apklausas įtariamieji savo kaltę neigė.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą