Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 27d. 17:34

Dar vienas tautiečio pasikėsinimas nužudyti

Peilis
Martyno Vidzbelio/„Scanpix“ nuotr. / Peilis

Antradienį Egidijui Lisinskai Didžiojoje Britanijoje pateikti kaltinimai dvejais pasikėsinimais nužudyti. 35 metų lietuvis suimtas po siaubingo išpuolio, per kurį rimtai sužeisti du žmonės.

Kaip rašo „The Evening Telegraph“, E.Lisinska šį rytą stojo prieš teisėjus dėl rimto vyro ir moters sužalojimo peiliu Badgeney Roade. Pasak dienraščio, nelaimės dieną – sekmadienį – prie nuomojamo namo su terasa buvo matyti dramatiškų vaizdų: netoli sankryžos su New Road, apie 9:30 val. du greitosios pagalbos automobiliai ir penki policijos pareigūnų automobiliai skubėjo į įvykio vietą.

Kaimynai patvirtino, kad iš namo be sąmonės išvežta 29 metų nukentėjusioji kartu su 34 metų nukentėjusiu vyru. Tačiau niekas neturėjo informacijos, kaip šie du žmonės buvo sužeisti.

„The Evenining Telegraph“ iš greitosios pagalbos gydytojų pavyko sužinojo, kad moteris turėjo durtinių žaizdų pilve ir kad iš pradžių baimintasi, jog šios žaizdos kėlė grėsmę jos gyvybei.

Abi aukos, kurios, kaip manoma, turi ne Didžiosios Britanijos pilietybę, antradienio rytą buvo stabilios būklės.

Prašęs likti neįvardintas, nukentėjusiųjų kaimynas dienraščiui sakė: „Įvykio vietoje buvo pilna policijos ir greitosios pagalbos automobilių. Matėme, kaip iš namo ant neštuvų buvo išnešti du žmonės. Nukentėjęs vyras sėdėjo, tačiau sužeista moteris atrodė labai prastai. Šiame name per pastaruosius keletą metų gyveno daug žmonių, tačiau šie du čia gyveno jau mažiausiai 12 mėn. Labai gerai jų nepažinojome, tačiau gatvėje visuomet vieni su kitais pasisveikindavome. Tiesą pasakius, dėl jų niekada neturėjome jokių rūpesčių“.

Kitas kaimynas pridūrė: „Tai siaubinga. Tikiuosi, kad jiems viskas bus gerai. Tiesą pasakius, praeityje niekada iš jų nieko negirdėjome. Jie visuomet buvo tylūs. Nesu tikras, ar jie gerai moka anglų kalbą. Su jais niekuomet neturėjome problemų“.

Pasak policijos, E.Lisinska, gyvenantis Princes Walke, suimtas netrukus po nelaimės ir per naktį buvo apklausiamas Wisbecho policijos nuovadoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min