Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dėl atidėto skrydžio įsiutę „Ryanair“ keleiviai lėktuve sukėlė maištą

Ryanair
Mihkel Maripuu / Postimees.ru / Ryanair
Šaltinis: 15min
0
A A

Praėjusios savaitės šeštadienį vykusio „Ryanair“ skrydžio tarp Rabato Maroke ir Prancūzijos sostinės Paryžiaus palydovai pasijautė lyg įtempto siužeto filme. Dėl atidėto skrydžio įsiutę keleiviai sukėlė maištą, ėmė vogti alkoholį, maistą ir kvepalus, o palydovus paėmė įkaitais, skelbia „Metronews“.

Šis skrydis turėjo trukti vos dvi su puse valandos. Tačiau skrendant virš Ispanijos vienas lėktuvo keleivis pasijuto blogai. Todėl įgula buvo priversta nusileisti Madride, kad keleiviu galėtų pasirūpinti medikai.

Suteikus keleiviui pagalbą, į Paryžių lėktuvas nebegalėjo skristi, nes ten lėktuvai naktį nepriimami dėl komendanto valandos. Todėl orlaivis buvo nukreiptas į Nanto miestą Prancūzijos Vakaruose. Keleiviams buvo pranešta, kad šiame mieste jiems teks pernakvoti.

Tuomet keleiviai ir ėmė priešintis lėktuvo įgulai, vogti iš vežimėlių maistą, gėrimus, kvepalus, o kai kuriuos skrydžio palydovus net paėmė įkaitais.  

Lėktuvo personalas pasakojo, kad keleiviai elgėsi tiesiog barbariškai.

Tuo tarpu vienas keleivis aiškino, kad įgula savo ruožtu elgėsi profesionaliai.

„Aš nesu nei vagis, nei pagrobėjas. Mes buvome tik pavargę ir suirzę dėl nevaldomos situacijos. Mes buvome alkani, ištroškę, o mums niekas nieko nesakė. Savo įtūžį kompensavome paimdami šiek tiek maisto ir gėrimų. Po septynių valandų lėktuve – vietoj dviejų su puse – žmonėms tiesiog reikėjo pavalgyti“, – aiškino jis.

Į įvykio vietą buvo iškviesta policija. Vėliau visi keleiviai buvo nuvežti į viešbutį, o iš jo sekmadienio ryte autobusu, o ne lėktuvu nugabenti į Paryžių.

Išvis lėktuvu skrido 170 žmonių.

„Ryanair“ atstovas spaudai aiškino, kad smarkiai sunegalavus vienam keleiviui lėktuvas Madride sustoti privalėjo. Jis aiškino, kad keleiviais buvo pasirūpinta tinkamai: jiems suteikta nakvynė viešbutyje ir pasirūpinta kelione iki Paryžiaus kita transporto priemone.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min