Dabar populiaru
Publikuota: 2017 vasario 3d. 20:55

Indijos astrologai spėjo Donaldo Trumpo ateitį: lemtingi bus 2019-ieji

Astrologas Indijoje
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Astrologas Indijoje

Astrologas Vinodas Shastri savo veikla užsiima netoli senos observatorijos, kurioje dangų stebėdavo senieji maharadžų astrologai, rašo „The Washington Post“.

Dažniausiai klientai į mažytį V.Shastri biurą, ant kurio puikuojasi užrašas „Astrologijos taryba ir Tyrimų institutas“, veržiasi tam, kad sužinotų tinkamiausią laiką santuokai, karjeros keitimui ar norėdami pagalbos dėl gyvenimiškų rūpesčių.

Pastaruosius šešis mėnesius astrologui vis dažniau teko kalbėti apie politiką oranžiniais plaukais iš Amerikos žemyno.

Viskas prasidėjo nuo viešbučio savininko iš Mumbajaus, kuris atvyko pas astrologą su vieninteliu klausimu: ar Donaldas Trumpas laimės prezidento rinkimus?

Dabar V.Shastri sulaukia mažiausiai penkių skambučių ir žinučių per dieną. Politinių pokyčių išgąsdinti indai teiraujasi, ko galima laukti šioje tikrovėje, kurioje faktai mažai ką reiškia aukščiausio lygio politikams.

„Kai aš pasakiau jiems, kad Trumpas laimės, jie man kalbėjo, kad Amerika bus sunaikinta ir kad jis galės daryti bet ką“, – pasakojo būrėjas.

„Dabar klientams įdomu, kaip jo išrinkimas paveiks Indijos lyderius, kaip jis elgsis su Indija, Jungtine Karalyste, kokią įtaką tai turės JAV ir Indijos prekybos reikalams“, – kalbėjo V.Shastri.

Tiki būrėjų patarimais

Indijoje astrologija, kuri visuotinai laikoma pseudomokslu, yra vis dar gerbiamas ateities spėjimo iš dangaus kūnų padėties menas. Tėvai renkasi savo dukrų ir sūnų vedybų datą vadovaudamiesi astrologų patarimais, verslininkai sutarčių datas taip pat renkasi atsižvelgdami į būrėjų nurodymus.

Netgi Indijos politikai nevengia naudotis astrologų paslaugomis, klausdami dėl pokyčių ar rengdamiesi galimiems sukrėtimams.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./9. Indijos premjeras Narendra Modis
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Indijos premjeras Narendra Modis

25-erių metų Vaibhavas Magonas – vienos populiariausių Indijoje išmaniojo telefono aplikacijų „Askmonk“ kūrėjas. Jo teigimu, astrologines prognozes pateikianti aplikacija sulaukė itin didelio populiarumo būtent tada, kai JAV prezidentu tapo D.Trumpas.

Žmonės teiraujasi, ar jiems palanku investuoti, ar imigrantai, norintys patekti į JAV, galės gauti vizas.

„Žmonės nėra tikri dėl savo ateities, tad kreipiasi į astrologus, kad jiems patartų ar padėtų atrasti sprendimą“, – teigė V.Magonas. Jo teigimu, astrologijos populiarumas nėra neįprasta praktika Indijoje.

„Astrologija yra mums artima. Ar tai būtų sprendimas tuoktis, ar verslo sprendimas“, – pasakojo aplikacijos kūrėjas.

„Astrologija yra mums artima. Ar tai būtų sprendimas tuoktis, ar verslo sprendimas“, – pasakojo aplikacijos kūrėjas.

V.Magonas pasakojo, kad „Askmonk“ programėlėje daugiau nei milijonas vartotojų įvedė D.Trumpo gimimo datą – 1946 metų birželio 14 dieną, ieškodami atsakymų apie jo asmenybę ir galimus sprendimus.

Astrologinių atsakymų aplikacija apie šią dieną gimusius žmones teigia: „Jie ryžtingi, išsisukinėjantys ir trokštantys galios.“ Žvaigždžių išsidėstymas taip pat tariamai rodo, kad D.Trumpas vengs karinių konfliktų, jo populiarumas smarkiai kris 2019 metais, o prezidentavimas gerokai pakenks jo sveikatai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min