Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dėl gaisro Niujorko ligoninėje evakuoti 600 ligonių

Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Per trečiadienio vakarą vienoje pagrindinių Niujorko ligoninių kilusį gaisrą sužeisti mažiausiai šeši ugniagesiai. Per nelaimę iš ligoninės evakuoti 600 pacientų, kuriems vėliau leista sugrįžti į savo palatas, praneša naujienų agnetūra Associated Press.

Pranešama, kad gaisras „Sinajaus kalno“ medicinos centre kilo apie 18:30 val. vietos laiku. Pasak Gaisrų departamento atstovo Franko Dwyerio, antrame aukšte esančiame mechaniniame kambaryje įsižiebusi ugnis netrukus išplito į pirmajame aukšte esantį ligonių priėmimo kambarį. Gaisro priežastis kol kas nežinoma.

F.Dwyeris taip pat pranešė, kad kilus gaisrui rytiniame ligoninės sparne buvę pacientai perkelti į vakarinius ligoninės sparnus. Beveik 1200 pacientų talpinančiame 12-os aukštų ligoninės pastate pacientai guldomi į 3–11 aukštus.

Per gaisrą ligoniai nenukentėjo. Praėjus kelioms valandoms po gaisro, į kitas palatas perkeltiems ligoniams leista sugrįžti į savo aukštus.

43 metų ligoninės pacientas Jesus Ochoa, laukęs chirurginės procedūros, kartu su savo šeima buvo aštuntame aukšte, kai išgirdo aliarmą, naujienų agentūrai sakė jo dukra Jessica Ochoa. Ji taip pat pridūrė, kad matė ir užuodė dūmus: „Mes negalėjome kvėpuoti“.

Iš pradžių medicinos sesuo liepė šeimos nariams likti palatoje, bet vėliau atėjęs ligoninės darbuotojas nurodė jiems užsidėti ant veidų šlapius rankšluosčius ir palydėjo juos į netoliese buvusio pastato pirmąjį aukštą. J.Ochoa taip pat pridūrė mačiusi, kaip per evakuaciją apalpo viena slaugė.

Ellen Marakowitz nuskubėjo į ligoninę po to, kai jos 88 metų motiną Heleną Marakowitz prižiūrinti slaugė paskambinusi pranešė, kad dėl gaisro moteris iškeldinama iš ligoninės palatos.

„Esu tikra, kad jai viskas gerai, tačiau būtų gerai žinoti, kur ji yra“, – sakė E.Marakowitz. – „Mano mamai 88 metai, o jos slaugė yra labai išsigandusi, todėl negaliu jų tiesiog ignoruoti“.

E.Marakowitz, kaip ir daugeliui kitų informaciją iš ligoninės personalo gauti bandžiusių žmonių, tai padaryti pavyko neišsyk.

„Sinajaus kalno“ medicinos centras Manhattano centre įkurtas 1852 m.

Komentarai
Temos Niujorkas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min