Net 700 filmų žiūrėkite nemokamai. ŽMONĖS Cinema
Išbandyti
Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Dėl JAV muitinės tarnybos kompiuterių sistemos gedimo tūkstančiai keleivių buvo priversti laukti

JAV muitinės tarnybos sistemos gedimas privertė tūkstančius keleivių visoje šalyje ilgai laukti eilėse, kol jiems bus suteiktas leidimas oficialiai pateikti į Amerikos teritoriją, pirmadienį pranešė pareigūnai ir žiniasklaida.
Susidariusios eilės
Susidariusios eilės / Nuotr. iš „Twitter“

„Muitinės ir sienų apsaugos departamento sistemoje – šalies masto gedimas. Prognozuojami keleivių duomenų apdorojimo vėlavimai, kol sistema bus atkurta“, – sakoma Fort Loderdeilio oro uosto, svarbaus JAV ir Karibų regiono susisiekimo centro, „Twitter“ žinutėje.

Muitinės ir sienų apsaugos departamento (CPB) atstovas sakė televizijai „NBC News“, kad keliuose oro uostuose sutriko keleivių registracija ir kad agentūra „nedelsiant ėmėsi veiksmų, kad panaikintų šį techninį sutrikimą“.

Po kelias valandas trukusios sumaišties gedimas galiausiai buvo pašalintas.

„Visi oro uostai vėl veikia po CPB duomenų tvarkymo sistemų laikino išsijungimo. Nėra jokių ženklų, kad šis sutrikdymas buvo piktavališko pobūdžio“, – sakoma departamento tviterio žinutėje.

Visgi toks pareiškimas neatrodė pakankamas tūkstančiams pavargusių ir suirzusių keleivių, atvykusių į Jungtines Valstijas, bet negalėjusių išvykti iš oro uostų, kol nebuvo atliktas muitinės patikrinimas.

Vienas Majamio tarptautinio oro uosto pareigūnas sakė NBC, kad „daugiau kaip 30 tarptautinių reisų“ keleiviai buvo paveikti šio sutrikimo. Be to, viena keleivė sakė tam pačiam kanalui, kad du eilėje laukę žmonės nualpo.

„Žmonės pradėjo bartis ir širsti, – tviteryje rašė Majamyje įstrigusi keleivė Cali Rez. – Kiek įmanoma skubiau atsiųskit ką nors, kad paaiškintų padėtį ir sutvarkytų eiles.“

Dėl šio gedimo keleiviai nepatogumų patyrė Majamio tarptautiniame, Atlantos Hartsfieldo–Jacksono, Bostono Logano ir Fort Loderdeilio oro uostai, nurodė pareigūnai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius