Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2014 sausio 7d. 21:52

Dennisas Rodmanas pratrūko tiesioginiame eteryje kalbėdamas apie Šiaurės Korėją

Dennisas Rodmanas
Kadras iš vaizdo įrašo / Dennisas Rodmanas
„Krepšinio diplomatija“ užsiimantis Dennisas Rodmanas ir dar dešimt profesionalių krepšininkų prieš kelias dienas nuvyko į Šiaurės Korėją, kurioje surengs parodomąsias rungtynes su vietos žaidėjais.

Antradienį tiesioginiame CNN eteryje buvusi NBA žvaigždė negalėjo pasidžiaugti šaltais nervais – jis pratrūko priremtas prie sienos.

laidos vedėjas Chrisas Cuomo interviu metu paklausė apie Kennethą Bae – amerikietį, nuteistą 15 metų kalėti Š.Korėjos darbo stovykloje. Žurnalistas pasiūlė, kad D.Rodmanas turėtų pasinaudoti savo įtaka ir asmeniniais ryšiais tam, kad jo tautietis būtų išlaisvintas.

„Man nusispjauti, ką po velnių tu galvoji“, – rėkė Š.Korėjos diktatoriaus draugas.

„Kennethas Bae padarė vieną dalyką. Jeigu suprantat – jeigu suprantat, ką Kennethas Bae padarė. Ar suprantat, ką jis padarė? Šioje šalyje?“, – nerišliai pradėjo kalbėti D.Rodmanas.

Vedėjui atsakius, kad ne, ir paprašius paaiškinti, skandalingas buvęs krepšininkas vis labiau kaito. „Tu man pasakyk. Tu man pasakyk! Kodėl jis laikomas nelaisvėje?“, – tiesioginiame eteryje kalbėjo D.Rodmanas.

„Man nusispjauti, ką po velnių tu galvoji, – rėkė Š.Korėjos diktatoriaus draugas. – Tu esi vaikinas prie mikrofono dabar... Mes esam vaikinai, kuriems reikės grįžti į Ameriką ir kęsti patyčias.“

Draugas ir kolega Charlesas D. Smithas bandė raminti įsiaudrinusį D.Rodmaną, tačiau pastarasis tik atsikirtinėjo „Aš susitvarkysiu“ ir „Žiūrėk“.

Patys pažiūrėkite interviu:

VIDEO: Dennisas Rodmanas CNN eteryje

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Parašykite atsiliepimą apie 15min