Dabar populiaru
Publikuota: 2015 gruodžio 14d. 23:38

Dešimtis tūkstančių kainavusi Londono Kalėdų eglė kelia pavojų praeiviams

Centrinė Kalėdų eglė Londone kelia pavojų
Pagrindinė Kalėdų eglė Londone kelia pavojų

Londoniečiai ir miesto svečiai, plūstantys pasigrožėti miesto egle, stebisi, kad ši ne tokia, kokios norėta. Trafalgaro aikštėje stovinti žaliaskarė atrodo pavojingai pakrypusi ir, įtariama, kelia pavojų praeivių saugumui.

Gruodžio trečiąją aikštėje vyko iškilminga eglės įžiebimo ceremonija. Nepraėjus nei dviems savaitėms nuo norvegiškos žaliaskarės pristatymo publikai ir išleidus 42 tūkst. svaro sterlingų jos puošimui bei ceremonijai, ji pradėjo krypti į vieną pusę.

Kreivėjantį medį pastebėjo ir į atsakingas institucijas kreipėsi Fergalas Parkinsonas, įžvelgęs, kad eglė pasvirusi. „Pastebėjau, kad eglė kreiva. Apie tai pasiteiravau ir šalia eglės dirbusio apsaugos darbuotojo. Jis nusijuokė ir patvirtino mano įtarimus“, – portalui standard.co.uk sakė londonietis.

Vyras pasipiktinęs, kad pagrindinė miesto eglė ne tik nelabai išvaizdi, bet ir nestovi tiesiai. Apie galimai eglės keliamą pavojų gyventojams buvo pranešta centrinio Londono savivaldybei, atsakingai už žaliaskarės priežiūra. Pasak valdžios atstovų, dėl stiprių vėjų palinkusią eglę patikrins ekspertai ir bus sprendžiama – galima ją ištiesinti ar ne.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min