Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dešimtys tūkstančių britų vaikų, baigusių pradinę mokyklą, matematikos žiniomis prilygsta septynmečiams

Mokiniai
Dienraščio „15minučių” nuotr. / Mokiniai
Šaltinis: 15min
0
A A

Didžioji Britanija sunerimusi. „The Sun“ rašo, kad atliktas švietimo sistemos tyrimas atskleidė milžiniškus sistemos trūkumus.

Tyrimo metu nustatyta, kad dešimtys tūkstančių britų vaikų, baigusių pradinę mokyklą, matematikos žiniomis prilygsta septynmečiams.

Vienas iš 20 vaikų, pradedančių mokytis vidurinėje mokykloje, matematiniais sugebėjimais prilygsta žymiai jaunesniems vaikams.

„The Sun“ rašo, kad berniukų matematiniai sugebėjimai žymiai prastesni nei mergaičių. Iš 27 500 vienuolimečių, matematiniais sugebėjimais prilygstančių septynemčiams, net 15 600 buvo berniukai.

Kritikai jau spėjo paskelbti, kad tai yra nevykusios Leiboristų partijos vykdomos politikos rezultatas, nes milijardai svarų sterlingų, skirtų švietimo sistemai, buvo panaudoti netinkamai.

15min.lt jau rašė, kad Didžiosios Britanijos švietimo ekspertai susirūpino, jog jų šalyje vidurinį išsilavinimą įgyja mažiau žmonių nei tokiose šalyse kaip Lietuva, Slovakija ar Estija.

Europos Komisijos Eurostat tinklalapyje Jungtinė Karalystė užima 19 vietą iš 33 pagal gyventojų (nuo 25 iki 64 metų) dalį, įgijusią bent jau vidurinį išsilavinimą (tai yra pabaigusių 12 klasių arba, britų sistemoje, A-levels).

Pirmąją vietą sąraše užima Lietuva (92 proc.), toliau Čekija (91,9 proc.), Slovakija (91 proc.) ir Estija (89,2 proc.). Jungtinėje Karalystėje vidurinį išsilavinimą 2010-aisiais buvo įgiję 76,1 proc. gyventojų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min