TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Didžiojoje Britanijoje gyvenantis lenkas atvirai šaiposi iš britų keistenybių

Pasirodo, kad Ponas Bynas – ne vienintelis iš britų miega su meškiuku.
Kadras iš „YouTube“ / Pasirodo, kad Ponas Bynas – ne vienintelis iš britų miega su meškiuku.
Šaltinis: 15min
0
A A

Lenkas informacinių technologijų konsultantas apibendrino savo gyvenimo Didžiojoje Britanijoje patirtį. Jis reiškia užuojautą žmonėms, kurie net sirgdami eina į darbą, negali atsistebėti kirpėjų darbu, klientą paverčiančiu kaliause, ir keista britų manija dviem čiaupams kriauklėje, skelbia independent.co.uk.

2000 žodžių esė „Atsitiktiniai dalykai, kurie mane stebina kaip imigrantą“, paskelbta socialiniame forume „Reddit“, sulaukė tūkstančių kitų vartotojų atsiliepimų. Daugelis jų gyrė autoriaus įžvalgas, kaip Didžioji Britanija atrodo užsieniečių akimis.

Viename skyriuje jis aprašo britų įprotį šiukšlinti: „Kartą mačiau tris kostiumuotus vaikinus, 20 val. metro valgančius „McDonalds“ maistą (labai nepatogus būdas). Išlipdami iš metro jie visas šiukšles paliko gulėti ant sėdynių. Net nesurinko jų į vieną maišą – ne, todėl trys iš keturių vietų buvo pridergtos tuo riebaluotu šlamštu. Šlykštu. Niekada nemačiau nieko panašaus už Rusijos ribų."

Draugai skundžiasi dėl sugedusio katilo feisbuke. Draugai džiaugiasi pataisytu katilu. Draugai klausia, ar kas nors žino, kaip sutaisyti katilą. Po velnių, kas yra su tais katilais?!

Vyras prisipažino esąs sutrikęs ir dėl britų manijos centriniam šildymui.

„Atrodo, lyg katilai būtų kiekvieno namo puošmena. Draugai giriasi geriausiu katilo priežiūros kontraktu, kokį tik pavyko išsiderėti.  Draugai skundžiasi dėl sugedusio katilo feisbuke. Draugai džiaugiasi pataisytu katilu. Draugai klausia, ar kas nors žino, kaip sutaisyti katilą. Po velnių, kas yra su tais katilais?!“ – stebisi 37 metų IT specialistas, gyvenantis Kento grafystėje. Čia jis atsikėlė prieš 3,5 metų iš Gdansko.

Michalo vardu socialiniame forume prisistatančiam vyrui kitų vartotojų reakcija buvo labai netikėta: jo pastebėjimai sulaukė kelių šimtų komentarų, iš kurių vos keletas buvo nedraugiški – visi kiti pozityvūs.

Štai dar keletas Michailo pastebėjimų. „Jei sergate, likite namuose, o ne eikite į biurą, skleisdami savo mikrobus – kitą savaitę jau pusė bendradarbių bus išguldyti ligos. Supraskite, kad trys dienos jūsų prarasto produktyvumo yra palyginti niekis su dešimties kolegų nedarbingumu, užsikrėtus gripu“, – aiškina vyras.

Jis piktinasi ir aptarnavimo paslaugas teikiančių specialistų nekompetentingumu: „Turėjau antrą kartą vesti įsūnį į kirpyklą, nes buvo nukirptas kaip kaliausė: kairėje pusėje buvo dvigubai daugiau plaukų nei dešinėje. Blogiausia, kad kirpėja negalėjo suprasti, kas negerai... Visi daro klaidų, bet čia kartais jaučiuosi lyg gyvendamas seriale.“

Visada maniau, kad Lenkijos politikai yra blogiausi, tačiau taip jau nebemanau. Neįsivaizduoju, kaip tokie žmonėms tampa ministrais pirmininkais...

Atsainus automobilių parkavimas – dar vienas stebinantis britų bruožas: „Tiesiog palieki automobilį gatvėje, beveik bet kur, ir tada kažkam tenka spraustis per plyšį, bandant apvažiuoti.“

Dar viena į akis krentanti keistenybė – čekiai: „Kas, po velnių, naudoja čekius? Juk tai XXI amžius!“

Akmenį Michailas sviedžia ir į Didžiosios Britanijos premjero Davido Camerono daržą.

„Davidas Cameronas. Manipuliuojantis populistas. Visada maniau, kad Lenkijos politikai yra blogiausi, tačiau taip jau nebemanau. Neįsivaizduoju, kaip tokie žmonėms tampa ministrais pirmininkais...“, – rėžia imigrantas.

Vis dėlto jis pažymi, kad gyventi Didžiojoje Britanijoje jam patinka: „Tai labai graži šalis su dažniausiai mielais žmonėmis – labai mandagiais ir linksmais palyginti su surūgėliais lenkais.“

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min