Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Didžiojoje Britanijoje karo aukų atminimo eitynes sutrikdė velniu apsirengusio vyro išpuolis

Velniu apsirengęs vyras sutrikdė ceremonijos rimtį.
Youtube.com nuotr. / Velniu apsirengęs vyras sutrikdė ceremonijos rimtį.
Šaltinis: 15min
0
A A

Didžiojoje Britanijos Bristolio mieste sekmadienį Pirmojo pasaulio karo aukų atminimo dienos eitynes sutrikdė velniu apsirengęs vyras. Pasispirdamas riedlente jis prisišliejo prie dalyvių ir iš minios išsiskyrė ryškiu rožiniu kostiumu – korsetu ir dryžuotomis kojinėmis.

Anot dailymail.co.uk, vyro elgesys buvo priešingas eitynių dalyvių elgesiui. Visoje šalyje Pirmojo pasaulinio karo pabaiga ir aukų atminimas dalyvaujant aukščiausiems šalies vadovams, karalienei Elizabeth, jos anūkui Williamui ir žmonai Catherine, pagerbtas iškilmingai ir ramiai. Bristolyje ramybę sutrikdė šio vyro išpuolis.

Liudytojų teigimu, keliems policijos pareigūnams teko įdėti pastangų norint sulaikyti besipriešinantį vyrą. Jis buvo nutemptas į šalikelę, žmonės neslėpė savo pasibjaurėjimo įsibrovėlio elgesiu. Policijai teko apsaugoti tvarką pažeidusį britą nuo grupės vyrų, kurie ketino šį pamokyti dėl netinkamo elgesio. Vyrai keikėsi ir šaukė „mirtis tau būtų per daug gerai“. 

Liudytojas Nickas Calvertas teigė, kad vyras tiesiog pasirodė šalia eitynių dalyvių, dėvėjo rožinį kostiumą ir kaukę su ragais. Policininkas jį sugriebė ir nutempė. Pamatęs policininką vyras bandė sprukti, nušoko nuo riedlentės, tačiau tvarkos sergėtojai jį sučiupo ir bandė nuimti nuo veido kaukę. Žmonės minioje šaukė: „nuimkite jo kaukę“. 

Vyras turės atsakyti dėl viešosios tvarkos pažeidimų.

VIDEO: Remembrance Sunday Bristol gatecrashed by devil


 
 
 
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min