Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2015 sausio 2d. 10:24

Dingusio „Malaysia Airlines“ lainerio keleivių artimieji iki šiol kankinami nežinomybės

Dingusio „Malaysia Airlines“ lainerio keleivės sesuo Dai Shuqin
„Scanpix“/AP nuotr. / Dingusio „Malaysia Airlines“ lainerio keleivės sesuo Dai Shuqin
Plūduriuojantys žuvusių oro linijų bendrovės „AirAsia“ lainerio keleivių kūnai ir rastos lėktuvo nuolaužos Javos jūros dugne sukėlė aukų artimiesiems sielvartą, bet kartu ir davė atsakymą apie šiuos žmones ištikusį likimą. Tuo tarpu pradingusiu oro linijų bendrovės „Malaysia Airlines“ lėktuvu skridusių žmonių giminės ir draugai jau dešimt mėnesių gyvena nežinioje, rašo naujienų svetainė abcnews.go.com.

„Gyvename nerime, baimėje ir neapykantoje, mūsų gyvenimai buvo visiškai sujaukti, nesame pajėgūs ko nors daryti“, – teigė Dai Shuqin, kurios sesuo su dar keliais giminaičiais skrido dingusiu Malaizijos oro bendrovės laineriu.

Koks likimas ištiko 2014 m. kovo 8 d. iš Malaizijos sostinės Kvala Lumpūro į Pekiną skridusį lainerį, iki šiol nežino niekas.

Koks likimas ištiko 2014 m. kovo 8 d. iš Malaizijos sostinės Kvala Lumpūro į Pekiną skridusį lainerį, iki šiol nežino niekas. Orlaivis dingo iš radarų, kuomet kurį laiką skrido nukrypęs nuo kurso ir su sugadinta ryšių sistema.

Tikėtina, kad jis sudužo apie 1800 km atstumu nuo Australijos vakarinės pakrantės, tačiau iki šiol nėra surasta nei vieno iš 239 lėktuvu skridusių žmonių, iš kurių dauguma buvo kinai, palaikų ir lėktuvo liekanų.

2014 m. gruodžio 28 d. paskelbus apie „AirAsia“ lainerio dingimą, „Malaysia Airlines“ skridusių žmonių šeimos išreiškė solidarumą ir palaikymą nežinomybėje atsidūrusiems žmonėms.

„Galiu jausti šaltį, kurį jie jaučia dabar“, – iš karto po pranešimo apie „AirAsia“ dingimą teigė Jianghas Huias, kurio motina skrido „Malaysia Airlines“ laineriu.

Po kelių „AirAsia“ lėktuvo paieškos dienų suradus įrodymus apie įvykusią aviakatastrofą, „Malaysia Airlines“ aukų šeimos jautė savotišką pavydą.

Po kelių „AirAsia“ lėktuvo paieškos dienų suradus įrodymus apie įvykusią aviakatastrofą, „Malaysia Airlines“ aukų šeimos jautė savotišką pavydą.

„„AirAsia“ aukų šeimos laimingesnės negu mes, nes jos žino, kas atsitiko. Sužinoti blogą žinią yra skausminga, bet skausmingiau yra gyventi nežinomybėje ir laukti tol, kol sužinosime, kas įvyko iš tiesų“, – teigė vienos iš Kvala Lumpūro į Pekiną skridusio merginos brolis Songas Chunjiesas.

„Jie gali rasti Osamą bin Ladeną, o jis juk vienas žmogus. Kaip jie negali surasti tokio didelio lėktuvo? Turime rasti atsakymus, kad būtų užkirstas kelias tokio dydžio tragedijai ateityje“, – pridūrė S.Chunjiesas.

„Galbūt ši mįslė niekada nebus išspręsta. Galbūt tai užims labai daug laiko – trejus, penkerius, dešimt ar dvidešimt metų. Viskas yra įmanoma“, – įsitikinęs dar vieno dingusio „Malaysia Airlines“ keleivio giminaitis Steve'as Wangas. 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie 15min