Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Discovery“ kanalo būstinėje – įkaitų drama (papildyta 00.25 val.)

„Discovery“ kanalo būstinė JAV, Merilendo valstijoje.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / „Discovery“ kanalo būstinė JAV, Merilendo valstijoje.
Šaltinis: 15min
0
A A

Ginkluotas vyras trečiadienį įsiveržė į „Discovery“ kanalo būstinę JAV Merilendo valstijoje, Silver Springo mieste ir įkaitu paėmė mažiausiai vieną žmogų.

Ginkluotas vyras į pastatą įsiveržė trečiadienį apie 13 val. vietos (apie 20 val. Lietuvos) laiku. Į įvykio vietą buvo iškviesti policijos pareigūnai.

Anot pareigūnų, vėliau paaiškėjo, kad užpuolikas paėmė įkaitu mažiausiai vieną žmogų. Su juo vedamos derybos. Užpuolikas reikalauja pasišnekėti su „Discovery“ kanalo vadovu, praneša BBC.

CNN žiniomis, į pastatą įsiveržė vyras vardu Jamesas Lee.

Vienas pastato viduje esantis žmogus agentūrai AP teigė, jog užpuolikas yra kažkuo apsijuosęs liemenį. Manoma, jog tai gali būti sprogmenys.

Anot policijos atstovo Dano Frizo, visai netoli Vašingtono miesto esantis pastatas yra apsuptas pareigūnų. Įvykio vietoje budi trys išminavimo specialistai, teigiama, jog artimiausiu metu jų atvyks daugiau.

Ugniagesių tarnybos atstovas, kapitonas Oscaras Garcia teigė, jog iš pradžių pareigūnams buvo pranešta, esą pastate buvo pastebėtas įtartinas paketas, baimintasi, jog jame gali būti sprogmenys.

„Discovery“ prodiuseris Johnas Cavanaghas teigė, jog prasidėjus įkaitų dramai biuruose pasislėpę žmonės vėliau buvo evakuoti. „Mes kurį laiką slėpėmės savo biuruose, šiuo metu mes išvesti iš pastato“, – teigė jis.

„Discovery“ kanalas pasiekia per 1,5 mlrd. žiūrovų 180-yje šalių.

AFP/„Scanpix“ nuotr./„Discovery“ būstinę apsupo policijos pareigūnai.
AFP/„Scanpix“ nuotr./„Discovery“ būstinę apsupo policijos pareigūnai.

Papildyta 23.44 val.: Anot pareigūnų, nors pastatas buvo evakuotas, jame vis dar gali būti likę darbuotojų.

Viena „Discovery“ darbuotoja žiniasklaidai teigė, jog užpuolikas įkaitais yra paėmęs du asmenis.

Montgomerio regiono policijos viršininkas Thomas Mangeris teigė, jog užpuolikas į „Discovery“ būstinę pateko pro pagrindinį įėjimą. Ant jo liemens buvo pritvirtintos „metalinės dėžutės“. Tuomet jis išsitraukė ginklą ir nurodė visiems išlikti ramiems.

Žiniasklaidos minimas Jamesas Lee yra 43 metų vyriškis, anksčiau protestavęs šalia „Discovery“ pastato.

Tinklalapio „Dcist“ redaktorius Aaronas Morrissey teigė, jog 2008 metais jis matė J.Lee protestą prieš „Discovery“ kanalą. „Tame manifeste jis turėjo keistokų idėjų“, – teigia A.Morrissey. Anot jo, ta protesto akcija didelio dėmesio nesulaukė.

Šioje protesto akcijoje vyras reikalavo, kad „Discovery“ kanalas „nustotų skatinti parazitinius žmones gimdyti kūdikius“, mat žmonės yra daugiausia žalos planetai darančios būtybės. Taip pat jis reikalavo, kad „Discovery“ kanalas kasdien žiūrimiausiu metu transliuotų laidas apie „sprendimus, kaip išsaugoti planetą“, kurios galėtų būti žaidimų formato, kad „žmonėms būtų įdomu“.

Netrukus po šios protesto akcijos J.Lee buvo sulaikytas netoli „Discovery“ būstinės dėl netvarkos darymo ir šiukšlinimo – vyriškis mėtė pinigus į orą.

Vyriškis už tai buvo nuteistas dvejiems metams lygtinai, jo stebėjimo laikas baigėsi rugpjūčio 18 dieną.

Atnaujinta 00.25 val. Policija neutralizavo įkaitus paėmusį vyriškį, pranešė AFP. Visi įkaitai buvo išlaisvinti, niekas iš jų nenukentėjo.

CNN praneša, kad į vyriškį šovė snaiperis. Iš pradžių skelbta, kad apie vyro būklę nėra žinoma, tačiau vėliau pranešta, jog radikalusis protestuotojas įkaitų išlaisvinimo operacijos metu buvo nušautas.

Komentarai
Temos Užpuolimas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min