2014-05-16 10:10 Atnaujinta 2014-05-16 11:51

Dmitrijus Tymčukas: „Rusijos kariai pasirengę „taikos palaikymui“ Ukrainoje“

Rusijos kariuomenės dalinių vadovybei esą buvo nurodyta, kad pasirengtų vykdyti „taikos palaikymo“ operaciją Ukrainoje.
Rusų šarvuočai su „žaliais žmogeliukais“ netoli Kramtorsko miesto
Rusų šarvuočai su „žaliais žmogeliukais“ netoli Kramtorsko miesto / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Kaip skelbia naujienų agentūra „Unian“, remiantis grupės „Informacinis judėjimas“ duomenimis, Rusijos kariuomenės daliniai, kurie yra 100 kilometrų atstumu nuo sienos su Ukraina, traukia prie sienos, besiribojančios su Luhansko sritimi.

Tai paskelbė Karo ir politikos studijų centro direktorius Dmitrijus Tymčukas socialiniame tinkle „Facebook“.

„Rusijos kariuomenės vadams buvo nurodyta, kad pasirengtų „taikos palaikymui“ Ukrainoje“, – pareiškė jis.

Priminsime, kad gegužės 10 d. NATO paskelbė naujas palydovines nuotraukas, iš kurių galima spręsti, kad Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas melavo apie šalies karinių pajėgų atitraukimą iš pasienio su Ukraina.

„Twitter“ nuotr./NATO paviešintos nuotraukos
„Twitter“ nuotr./NATO paviešintos nuotraukos

Kariai iš Krymo siunčiami tarnauti į Kaukazą

Ukrainos kariai, kurie Rusijai aneksavus Krymą perėjo į šios šalies ginkluotąsias pajėgas, išsiųsti atlikti tarbybą į Kaukazą, praneša Dmitrijus Tymčukas.

Pasak karo eksperto, Kryme buvę Ukrainos armijos kariai, išreiškę norą prisijungti prie Rusijos ginkluotųjų pajėgų, masiškai siunčiami į naujas tarnybos vietas.

„Tiksliau tariant, perbėgėlius siunčia tęsti tarnybos Rusijos kariniuose daliniuose Kaukazo regione – daugiausia Dagestane“, – pasak D.Tymčuko.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą