Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Doku Umarovas septintą kartą „kėlėsi iš numirusių“ ir pats paskambino į Rusijos radijo stotį?

Doku Umarovas
kavkazcenter.com nuotr. / Doku Umarovas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Asmuo, prisistatęs čečėnų kovotojų lyderiu Doku Umarovu, paskambino į radijo stotį „Svoboda“ ir tokiu poelgiu labai suglumino klausytojus.

Rusijos žiniasklaida per pastaruosius 10 metų jau septynis kartus yra skelbusi, kad čečėnų kovotojas Doku Umarovas žuvo.

Pokalbio metu Doku Umarovas paneigė Rusijos žiniasklaidos informaciją apie savo mirtį. Tiesa, radijo stoties korespondentai sakė negalintys patvirtinti, kad kalbėjosi tikrai su bene labiausiai medžiojamu čečėnu. Kita vertus, jie negalėjo ir paneigti, kad kalbėjo su Umarovu, nes balsas buvo panašus.

Doku Umarovu prisistatęs vyras sakė, kad yra visiškai sveikas. Ir kad pranešimai, neva rusai specialiosios operacijos metu jį mirtinai sužeidė, yra melas.

D.Umarovu prisistatęs pašnekovas taip pat išsigalvojimais pavadino rusų žiniasklaidos pranešimus, jog serga diabetu ar kuria kita sunkia liga. 

Apie D.Umarovo žūtį rusų žiniasklaida trimitavo iškart po kovo 28 d., kai Rusijos spec. pajėgos Ingušijoje, Sunžensko rajone, subombardavo čečėnų pajėgas ir dar paleido keletą kontrolinių šūvių granatsvaidžiu.

Pats D.Umarovas tikina, kad panaši operacija buvo ir jos metu žuvo keli modžahedai. Už tokį poelgį pagrasino Rusijai parengsiąs deramą atsakymą, „kurio nereikės ilgai laukti“.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min