Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Trumpiausiai nakčiai - mažiausia kaina!
Išbandyti

Donaldas Trumpas demokratų lyderį išvadino „juokdariu“

JAV išrinktasis prezidentas Donaldas Trumpas ketvirtadienį pavadino vieną Demokratų partijos lyderį „juokdariu“, kuris elgiasi kaip tipiškas politikas, tačiau paragino jį bendradarbiauti su respublikonais.
Donaldas Trumpas
Donaldas Trumpas / „Scanpix“/AP nuotr.

Naujausioje ankstų rytą tinkle „Twitter“ pasirodžiusioje žinutėje būsimasis prezidentas užsipuolė anksčiau jo išgirtą Senato mažumos lyderį Chucką Schumerą, augant respublikonų ir demokratų nesutarimams dėl sveikatos priežiūros reformos.

Respublikonai žada tesėti savo nepopuliarų rinkimų kampanijos pažadą ir atšaukti prezidento Baracko Obamos iniciatyva priimtą Pacientų apsaugos ir prieinamos sveikatos priežiūros įstatymą (The Patient Protection and Affordable Care Act), kuris suteikė galimybę gauti medicinines paslaugas milijonams mažesnes pajamas turinčių amerikiečių, bet padidino draudimo įmokas.

Tačiau atrodo, kad respublikonai – kurie kontroliuoja Senatą, Atstovų Rūmus, ir nuo sausio 20 dienos perims dar ir prezidentūrą – kol kas nežino kuo galima būtų pakeisti vadinamąjį „ObamaCare“ įstatymą.

Respublikonų partijai sulaukus kritikos už tai, kad pirmosiomis naujojo Kongreso darbo dienomis ji plaukė pasroviui, D.Trumpas ir vėl permetė atsakomybę demokratams.

„Demokratai, kuriems vadovauja vyriausiasis juokdarys Chuckas Schumeras, žino koks blogas yra „ObamaCare“ ir į ką jie įsivėlė“, – paskelbė D.Trumpas tviteryje po virtinės ankstesnių žinučių, kurios šiame tinkle būdavo tai šiurkščios, tai taikios.

„Užuot bandytų jį (įstatymą) taisyti, jie imasi politikams būdingo elgesio – kaltinimų. Iš tikrųjų „ObamaCare“ buvo melas nuo pat pradžių. „Išsaugok gydytoją, išsaugok savo planą!“. Laikas respublikonams ir demokratams susėsti ir paruošti sveikatos priežiūros planą, kuris tikrai veiktų – gerokai pigesnį ir DAUG GERESNĮ!“, – parašė D.Trumpas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šekspyriška vasara Pakruojo dvare: spektakliai, kvapą gniaužiantys triukai ir įspūdingos gėlių kompozicijos
Reklama
Joninių grilio vakarėlis už mažą kainą: pasigaminkite tris patiekalus neišleisdami 15 eurų
Reklama
Tinklinis, kepsninės, universalūs treniruokliai: ką šiemet erdvėms prie savo namų siūlys vilniečiai?
Reklama
„Telia“ stiprina ryšį Dainų šventės dalyviams ir lankytojams dar nematytu būdu
Užsisakykite
15min naujienlaiškius