2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Donaldas Trumpas toliau nepripažįsta, kad Rusija darė įtaką JAV rinkimų metu

Išrinktojo JAV prezidento Donaldo Trumpo spaudos atstovas Seanas Spiceris gina mįslingus respublikono komentarus, neva apie tikėtinai Rusijos vykdytas programišių atakas jis žinąs „dalykų, kurių nežino kiti žmonės“.
Donaldas Trumpas ir Melania Trump
Donaldas Trumpas ir Melania Trump / „Scanpix“/AP nuotr.

Kanalo „Fox News“ laidai „Fox & Friends“ jis sakė, kad D.Trumpui kasdien yra pranešama nacionalinio saugumo informacija, ir kad „neatrodo, jog būtų galutinių įrodymų“ apie tai, jog rusai būtų buvę atsakingi už demokratų elektroninių laiškų vagystę per prezidento rinkimus.

S.Spiceris pirmadienį taip pat nesutiko su Federalinio tyrimų biuro (FTB) ir Nacionalinio saugumo departamento paskelbtą ataskaitą, kurioje palaikomi kaltinimai Rusijai, ir pavadino ją demokratams skirtu „praktiniu vadovu“ apie elementarų kibernetinį saugumą.

Per interviu televizijos NBC laidai „Today Show“ S.Spiceris sakė, kad prezidentas Barackas Obama Rusiją nubaudė tik demokratei Hillary Clinton pralaimėjus rinkimus ir kad pastarosios sankcijos buvo politiškai motyvuotos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 15min