Dabar populiaru
Publikuota: 2017 sausio 11d. 14:02

Donaldo Trumpo spaudos konferencija: ką reikėtų žinoti?

Išrinktasis JAV prezidentas Donaldas Trumpas
„Scanpix“/AP nuotr. / Išrinktasis JAV prezidentas Donaldas Trumpas

Lapkričio pradžioje naujuoju JAV prezidentui išrinktas respublikonų kandidatas Donaldas Trumpas žadėjo pirmąją spaudos konferenciją surengti gruodžio 15 dieną, tačiau ši konferencija buvo nukelta.

Vėliau paskelbta, kad pirmoji oficiali spaudos konferencija pagaliau bus surengta sausio 11-ąją.

  • Konferencija bus surengta 11 valandą ryte JAV rytų pakrantės laiku (18 val. Lietuvos laiku).
  • Ji bus surengta Donaldui Trumpui priklausančiame dangoraižyje „Trump Tower“, Niujorke. Šiame dangoraižyje D.Trumpas susitiko ir su potencialiais savo kabineto bei administracijos nariais.
  • Klausimų įvairovė bus itin didelė. Manoma, kad bus klausiama apie D.Trumpo pasiūlymus dėl sveikatos apsaugos sistemos, Senate vykstančius jo kabineto narių klausimus, jo žento Jaredo Kushnerio skyrimą, žinutes socialiniuose tinkluose ir, žinoma, antradienį paviešintą ataskaitą, kurioje kalbama apie galimą Kremliaus įtaką jo sprendimams.
  • Pagrindinė atšauktos gruodžio mėnesio konferencijos tema turėjo būti D.Trumpo pasitraukimas iš verslo, atsisakant bet kokių privačių interesų, galinčių sukelti trikdžius jo darbui Baltuosiuose rūmuose. D.Trumpas skelbė, kad savo verslą jis perduos į sūnų Donaldo jaunesniojo ir Erico rankas, tačiau tai nėra būdas, kuris užtikrintų jo veiklos skaidrumą.
  • Pastarąjį kartą D.Trumpo spaudos konferencija buvo surengta dar liepos 27-ąją, prieš 168 dienas. Per šią konferenciją tuometis kandidatas į JAV prezidento postą išsakė daug klaidingų teiginių. Jis tikino, kad H.Clinton ištrynė savo elektroninio pašto laiškus, kurie galėjo rodyti netinkamą jos veiklą, ir paskleidė melagingą informaciją apie per San Bernardino išpuolį matytus ginklus ir bombas.
  • Joks JAV prezidentas šalies istorijoje neužtruko taip ilgai, prieš surengdamas oficialią spaudos konferenciją. Tiesa, D.Trumpas atsakė į kai kuriuos žurnalistų klausimus per savo išvykas į Floridą.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min