Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Donbaso pseudorinkimų „stebėtojas“ iš Čekijos pripažino, kad jam sumokėjo Rusija

Rinkimai Donecke, Ukrainoje.
„Scanpix“/ITAR-TASS nuotr. / Pseudorinkimai Donecke, Ukrainoje.
Šaltinis: 15min
0
A A

Čekijos žurnalistas ir politikas Ladislavas Zemanekas, kuris kaip „tarptautins stebėtojas“ lapkričio 2 d. dalyvavo pseudorinkimuose Donbase, savo paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“ prisipažino, kad gavo pinigų iš Rusijos, rašo naujienų portalas euromaidanpress.com.

L.Zemanekas pažymėjo, kad su juo į apsišaukėlišką „Donecko liaudies respubliką“ vyko dar du „stebėtojai“.

„Viskas buvo organizuota Rusijos ir akivaizdu, kas už viską mokėjo“, – teigė L.Zemanekas, kuris yra Čekijos liaudies demokratijos partijos pirmininkas. Ši partija aktyviai pasisako už Čekijos išstojimą iš ES.

„Galiu, būdamas sąmoningas, pareikšti, kad nepastebėjau nei vienos klaidos, rinkimai vyko tvyrant draugiškai atmosferai ir entuziazmui. Galime to pasimokyti“, – ditirambus pseudorinkimams apsišaukėliškose „liaudies respublikose“ socialiniame tinkle pradžioje giedojo L.Zemanekas.

Vėliau šį pasisakymą pradėjus komentuoti jo draugams, užvirė diskusija ir „stebėtojas“ buvo priverstas pripažinti, kad rinkimuose nebuvo rinkėjų sąrašų, nes „niekas nežino, kas kur gyvena“.

„Tarptautiniai stebėtojai“, kurie buvo sukviesti iš įvairių kraštutinės dešinės ir kairės partijų ES šalyse, Kijevo  paskelbti nepageidaujamais asmenimis Ukrainoje. 

Ukrainos užsienio reikalų ministerija jau yra gavusi informaciją apie šio Čekijos politiko dalyvavimą farse „liaudies respublikose“, kurį Maskva ir jos remiami smogikai vadina „rinkimais“.

Europos šalių politikai mano, kad rengdami nepripažintus ir teisės normoms prieštaraujančius rinkimus, teroristai siekia sužlugdyti esamas paliaubas.

„Tarptautiniai stebėtojai“, kurie buvo sukviesti iš įvairių kraštutinės dešinės ir kairės partijų ES šalyse, Kijevo jau yra paskelbti nepageidaujamais asmenimis Ukrainoje. 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min