Dabar populiaru
Publikuota: 2014 kovo 16d. 12:11 , atnaujinta: 2014 kovo 16d. 16:41

Donecke ir Charkove siaučia prorusiškai nusiteikę asmenys ir provokatoriai

Doneckas šeštadienį
Doneckas šeštadienį

Vidurdienį Donecke prasidėjo Krymo referendumo palaikymo mitingas, praneša naujienų agentūra unian.net. Į mitingą susirinko prorusiškai nusiteikę asmenys.

Papildyta 16.41 val. Užimta Donecko prokuratūra

Donecke prorusiško mitingo dalyviai jau užėmė prokuratūrą, praneša „Ekho Moskvy“.  Jie reikalauja paleisti „liaudies gubernatoriumi“ apsiskelbusį Pavlą Gubariovą.

Papildyta 16.35 val. Prorusiški elementai siaučia ir Charkove

Charkove bandyta šturmuoti administracinį pastatą. Žmonės bandė prasiveržti pro prie pastato budinčius pareigūnus. Prieš juos esą buvo panaudotos ašarinės dujos. Apsaugos darbuotojai antpuolį išlaikė ir demonstrantų į vidų neįleido.

Papildyta 15.03 val. Sužeistas žmogus

Socialiniuose tinkluose pranešama, kad vienam Donecko mitingo dalyviui prireikė medikų pagalbos.

Donecke sužeistas žmogus

Donecke sužeistas žmogus

Papildyta 15.50 val. Prorusiški elementai ir provokatoriai šturmuoja prokuratūrą

Prorusiško mitingo dalyviai paliko Lenino aikštę ir nukeliavo iki Donecko srities prokuratūros, reikalaudami paleisti „liaudies gubernatoriumi“ apsiskelbusį Pavlą Gubariovą.

Donecko srities prokuroras išėjo pas mitinguotojus, paaiškino, kad P.Gubariovo čia nėra, jis yra Kijeve.

Bet mitingo dalyviai tokiu atsakymu nepasitenkino. Dabar jie praktiškai šturmuoja prokuratūros pastatą, skelbia Ukrainos naujienų portalas news2000.com.ua.

Papildyta 14.30 val. Skaičiuojama, kad 14.30 val. mitinge Donecke buvo apie 3 tūkst. žmonių. Susirinkusieji nori, kad būtų keliamas klausimas dėl Donbaso srities autonomijos Ukrainoje išplėtimo, praneša „Ekho Mosvky“.

Be to, susirinkusieji nori tiesioginių gubernatoriaus rinkimų ir rusų kalbos pripažinimo antrąja valstybine kalba.

​Nufilmuota, kaip Donecke separatistai ir provokatoriai blokuoja Ukrainos kariuomenės judėjimą

Sekmadienį pasirodė filmuota medžiaga, kurioje užfiksuota, kaip separatistai trukdo judėti Ukrainos kariuomenei, praneša naujienų agentūra unian.net.

Blokada Donecke nufilmuota šeštadienį, kovo 15 dieną. 

Užfiksuota, kai kariuomenei kelią blokuojantys žmonės mojuoja Rusijos vėliavomis ir skanduoja „Putinas“, „Rusija“, „Eikite namo“.

VIDEO: Provokatoriai Donecke

Šeštadienį Donbaso patriotinių jėgų koordinavimo komitetas įspėjo Donbaso valdžią ir Donecko gyventojus apie galimas riaušes sekmadienį ir teroro aktų galimybę. 

Sekmadienį į prorusiškas akcijas Donbaso sostinėje ketinama surinkti apie 50 tūkst. žmonių, tarp kurių bus ir organizuotų kriminalinių gaujų. Viena jų užduočių – vyriausybinių ir viešų pastatų užgrobimas, taip pat gyventojų kurstymas.

Separatistai taip pat planuoja teroristinius aktus, kurių metu turėtų nukentėti daug žmonių. Tuo pat metu šiuos Rusijos pasiųstų provokatorių veiksmus planuojama pristatyti žiniasklaidoje kaip Ukrainos ultranacionalistų išpuolius.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min