Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Donecko separatistai ėmė reketuoti verslininkus – reikalauja mokėti mokesčius ir pirkti alkoholio akcizo banderoles

Prorusiški separatistai Donecke
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Prorusiški protestuotojai Donecke
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Donecko separatistai pradėjo reketuoti vietos verslininkus – „Kalašnikovo“ automatais ginkluoti jaunuoliai reikalauja jiems mokėti mokesčius ir grasina konfiskuoti alkoholį, nepažymėtą „Donecko respublikos“ banderolėmis.

Donecko verslininkams buvo įteikti pranešimai, kuriuose separatistai reikalauja, kad jiems būtų mokamas 70 JAV dolerių mėnesinis mokestis, rašo ZN.ua.

Be mokesčių, „Donecko liaudies respublikos“ atstovais pasiskelbusių grupuočių „rezoliucijoje“ kalbama apie maisto kortelių kai kuriems produktams įvedimą ir visuotinę mobilizaciją.

ZN.ua nuotr./Donecko separatistų reikalavimai verslininkams
ZN.ua nuotr./Donecko separatistų reikalavimai verslininkams

Pasak verslininko, kuris pranešė apie reikalavimus žiniasklaidai, reikalavimus įteikė labai jauni vaikinai, kai kurie atrodė dar paaugliai. Vis dėlto jie buvo apsirengę kamufliažinėmis uniformomis ir ginkluoti „Kalašnikov“ automatais.

Iš verslininkų reikalaujama mokėti 70 JAV dolerių mokestį, „kad būtų papildytos respublikos aukso atsargos“. Taip pat pareiškiama, kad Ukrainos banderolės ant alkoholinių gėrimų nebegalioja ir kad privalu įsigyti naujas, išduotas „respublikos“. Šias separatistai pasirengę parduoti už 2 dolerius. Gegužės 6 dieną jie grasina konfiskuoti visas prekes, už kurias nebus sumokėtas „akcizas“.

Įteiktame dokumente taip pat skelbiama, kad įvedamos maisto kortelės tam tikriems produktams, o vyrai šaukiami į „respublikos“ armiją.

Nepaklususieji reikalavimams bus „išsiųsti pas benderus“, o jų nuosavybė konfiskuota.

Komentarai
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min