Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Drama: vagis spruko Šveicarijoje pavogtu „Bentley“ ir su papuošalais už milijoną eurų

Apdaužytas automobilis „Bentley“ aptiktas prie Vokietijos biurų pastato.
Bavarijos policijos nuotr. / Apdaužytas automobilis „Bentley“ aptiktas prie Vokietijos biurų pastato.
Šaltinis: 15min
0
A A

Šveicarijoje „Bentley“ pavogęs ilgapirštis bandė sprukti nuo policijos, tačiau kelionė baigėsi avarija. Pabėgęs vairuotojas prabangioje mašinoje paliko vertingus papuošalus, įkainotus milijonu eurų. Manoma, kad nusikaltimą įvykdė gerai organizuota grupuotė iš Rytų Europos.

Viskas prasidėjo nuo elementarios patikros. Austrijos policijos pareigūnams degalinėje stovėjęs automobilis sukėlė įtarimų, tačiau kai jie panoro patikrinti vairuotoją, šis paspaudė greičio pedalą ir nudūmė Vokietijos link. 

Pervažiavęs šios šalies sieną ilgapirštis staigiame posūkyje nebesuvaldė automobilio ir atsitrenkė į „Mercedesą“. Smarkiai apgadintą automobilį vyras bandė vairuoti toliau ir netrukus pastatė jį prie biurų pastato. Iš ten vagis patraukė pėsčiomis.

Vyro paieškai pasitelktos didelės policijos pajėgos, šunys ir sraigtasparniai. Manoma, kad jis tiesiog įsėdo į pakeleivingą automobilį.

Policija greit nustatė, kad 250 tūkstančių eurų kainuojantis „Bentley“ dar tą pačią dieną buvo pavogtas Šveicarijos Ciuricho mieste. Transporto priemonėje tyrėjai aptiko papuošalus, jie vertinami milijonu eurų. Manoma, kad papuošalus vagis taip pat nugvelbė Ciuriche. 

Austrijos, Vokietijos ir Šveicarijos pareigūnai kartu tiria šį nusikaltimą. Jie mano, kad jį įvykdė gerai organizuota grupuotė iš Rytų Europos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min