2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Dukrą norvegė nuskandino viską matant savo vaikinui per „Skype“ vaizdo pokalbį

Yasmin Chaudhry savo vienų metukų dukrytę nuskandino kibire, o jos vaikinas, su kuriuo moteris kalbėjo per „Skype“, visa tai matė, praneša dailymail.co.uk.
Kūdikis
Kūdikis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

26-erių moteris dukrelę nuskandino 3 val. nakties, tuo metu, kai kalbėjosi su savo vaikinu iš Didžiosios Britanijos.

Y.Chaudhry sakė neketinusi nuskandinti dukrelės, ji tik norėjo ją pamokyti, kad negalima trukdyti mamos pokalbių, – mergaitė naktį pradėjo verkti.

Gydytojams moteris sakė, kad mergaitė į kibirą įkrito netyčia. Kilus įtarimams, kad tai negalėjo būti nelaimingas atsitikimas, Y.Chaudhry buvo suimta. Nuovadoje ji jau pakeitė savo versiją ir teigė, kad paskandinti dukrelę liepė jos vaikinas (jis nėra mergaitės tėvas).

Policijos atstovė Kristin Rusdel sakė, kad Y.Chaudhry ir jos draugo versijos šiek tiek skyrėsi: norvegė tikino, kad taip pasielgti ją privertė draugas, o štai jos draugas sakė, kad jie kartu nusprendė tokiu būdu „paauklėti“ mergaitę.

Norvegė su britu susipažino internete, susitikę jie buvo tik vieną kartą, jų santykiai truko apie metus. Y.Chaudhry dar turi ir penkerių metukų sūnų, tačiau iš motinos jis buvo atimtas 2010 metų spalį.

Moteris Osle bus laikoma suimta iki vasario 4-osios, Norvegijos pareigūnai derasi dėl brito, kurio tapatybė nėra atskleidžiama, ekstradicijos.

Mirusios mergaitės tėvas šiuo metu gyvena Pakistane, jo advokatas sakė, kad jis sukrėstas ir šokiruotos dėl šios tragedijos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie 15min