Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugsėjo 26d. 08:48

Dvynys teigia įvykdęs žmogžudystę, už kurią daugiau nei 10 metų kali jo brolis

Karlas Smithas (kairėje) ir Kevinas Dugaras
Ilinojaus pataisos departamento nuotr. / Karlas Smithas (kairėje) ir Kevinas Dugaras

Amerikietis prisipažino, kad tai jis įvykdė žmogžudystę, dėl kurios jo identiškas brolis dvynys jau daugiau nei dešimtmetį yra kalėjime.

Praėjusią savaitę 38-erių Karlas Smithas teisme pareiškė, kad 2003 m. įvykdė žmogžudystę. Policija dėl jos apkaltino jo brolį Keviną Dugarą, ir teismas 2005 m. jam skyrė 54 metų laisvės atėmimo bausmę, rašo „The Chichago Tribune“.

„Esu čia tam, kad prisipažinčiau dėl padaryto nusikaltimo, kuriuo neteisingai jis buvo apkaltintas“, – teisme sakė K.Smithas ašarojančio brolio akivaizdoje.

Augdami dvyniai mėgdavo apsimetinėti vienas kitu. Dabar jie teigia, kad 2003 m. jie apgavo ir pareigūnus, kai susikeitė tapatybėmis – po to, kai vienas iš brolių šovė į tris stovėjusius žmones ir vieną jų sužeidė mirtinai.

„Mes veikėme kaip vienas, – sakė K.Smithas. – Kur buvau aš, buvo ir jis, apsimetinėjome vienas kitu. Jis vaidino, kad yra aš, aš apsimečiau, kad esu jis.“

Prokurorai nelinkę iškart patikėti tokiu brolio prisipažinimu. Jam 2008 m. yra paskirta 99 metų kalėjimo bausmė už kitą nusikaltimą – per namo apiplėšimą buvo nušautas šešiametis.

Prokurorai teigia, kad K.Smithas prabilo apie 2003 metų nusikaltimą tik tada, kai teismas atmetė jo apeliaciją ir jam nebeliko jokios vilties išeiti iš kalėjimo.

„Jis neturi ko prarasti“, – sakė valstijos prokuroro pavaduotoja Carol Rogala.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min