Dabar populiaru
Publikuota: 2009 spalio 21d. 22:41

Kanados mieste Edmontone įkaitų drama truko 10 valandų (papildyta 10.25 val., video, nuotraukos)

Įkaitų drama Edmontone
Edmonton Sun vaizdo medžiaga / Įkaitų drama Edmontone

Kanados mieste Edmontone užpuolikas, ginkluotas medžiokliniu šautuvu, įsiveržė į socialinės tarnybos WCB (Workers Compensation Board) patalpas. Įkaitais jis paėmė šešias moteris ir du vyrus.

Apie tai praneša Edmonton Sun. Tuo tarpu CNN teigia, kad įkaitų yra devyni. Užpuolikas aukas užbarikadavo konferencijų salėje, viršutiniame, aštuntajame, pastato aukšte. Vyriškis apsirengęs maskuojamąja uniforma, ant nugaros – panašios stilistikos kuprinė.

Iš pastato evakuoti visi žmonės. Pranešama, kad patalpoje, kurioje laikomi įkaitai, pasigirdo šūvis. Tačiau nustatyta, kad įkaitai nenukentėjo.

Įvykio vietą jau apsupo kelios dešimtys specialiųjų dalinių pareigūnų. Prasidėjus deryboms su užpuoliku, jis pirmiausia paprašė vandens ir cigarečių. Už tai žadėjo paleisti vieną įkaitą.

Pirminiais duomenimis, prastai nusiteikęs vyras į socialinę įstaigą, mokančią pašalpas asmenims, gavusiems traumą darbo metu, užsuko trečiadienio vakarą. Jis neva prasitarė pykstantiss ant savo gydytojo.

Kol kas neaišku, ar policija sutiko vykdyti užpuoliko reikalavimus.

Papildyta 00.55 val. Į pastatą paleisti žvalgybiniai policijos robotai. Policininkai toliau derasi su užpuoliku. Patikslinta, kad iš pastato evakuota apie 700 žmonių. Tačiau pareigūnai nei patvirtino, nei paneigė, kad užpuolikas paleido nors vieną įkaitą.

Kaimynai užpuoliką apibūdina kaip „šaunų vyruką, kuris, deja, greitai praranda kantrybę“. Pasak jų, tokiu būdu kanadietis išreiškė nusivylimą WCB darbu. Pykčio priepuolis neva prasidėjo prieš pusantros savaitės.

Papildyta 10.25 val. Policijos atstovas pranešė, kad įkaitų drama baigėsi po 10 valandų derybų su užpuoliku. Ketvirtadienio rytą jis paleido visus įkaitus. Manoma, kad tokiu būdu kanadietis norėjo atkreipti žiniasklaidos dėmesį į savo istoriją. Įdomu tai, kad jis net nebandė kalbėtis su WCB atstovais. Įkaitų dramos pabaigoje netgi susidarė įspūdis, kad užpuolikas tiesiog nori pabūti vienas.

Taip pat paaiškėjo, kad nuaidėjęs šūvis buvo paleistas ne į įkaitus, o į orą.

Temos: 1 Kanada

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min