Dabar populiaru
Publikuota: 2009 spalio 25d. 11:00

18 gyvybių pareikalavusi traukinių avarija Egipte įvyko dėl buivolo (atnaujinta 16.42 val., nuotraukos)

Nelaimė įvyko Gizoje, už 50 kilometrų į Pietus nuo Kairo, kai vienas traukinys staiga sustojo, o kitas rėžėsi į jo galą.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Egipte susidūrė du traukiniai.

Mažiausiai 18 žmonių žuvo, kai keleivinis traukinys rėžėsi į kito traukinio galą netoli Egipto sostinės Kairo, pranešė CNN. Per susidūrimą dar mažiausiai 39 žmonės sužeisti, informavo pareigūnai.

Pareigūnų teigimu, nukentėjusiųjų gali būti ir daugiau.

Nelaimė įvyko Gizoje, už 50 kilometrų į Pietus nuo Kairo, kai vienas traukinys staiga sustojo, o kitas rėžėsi į jo galą. Abu traukiniai važiavo tais pačiais bėgiais.

Į avarijos vietą skubiai išsiųsti gelbėtojai.

Naktį gelbėtojai vadavo sužeistuosius iš traukinio nuolaužų. Manoma, kad po apsivertusiu vagonu vis dar yra įstrigusių žmonių.

Dėl įvykio pradėtas tyrimas.

Traukinio avarijose per pastaruosius 12 metų Egipte žuvo šimtai žmonių.

Skaudžiausia avarija šalies geležinkeliuose įvyko 2002 metų vasarį, kai užsidegė į Egipto pietus važiavęs traukinys ir žuvo 363 žmonės.

Atnaujinta 16.42 val. Pranešama, kad ši avarija Egipte nutiko dėl to, kad vienas signalininkas anksti išėjo iš darbo ir neperspėjo mašinistų apie ant bėgių atsidūrusį azijinį buivolą, parodė pradinis tyrimas, kurio rezultatai skelbiami sekmadienį.

Pirmasis traukinys, kuris važiavo į Fajumą, esantį už 100 km nuo sostinės, neplanuotai sustojo, nes mašinistas ant bėgių pastebėjo buivolą, sakoma prokuratūros pranešime. Tačiau signalininkas Sayyedas Ali Tehewi pirma laiko paliko savo būdelę, kad spėtų į traukinį namo, todėl antrasis traukinys, kurio mašinistas nieko apie tai nežinojo, visu greičiu įsirėžė į pirmąjį.

Atsitiko taip, kad S.A.Tehewi norėjo spėti į tą antrąjį traukinį, kuris važiavo iš Kairo į Asjutą, esantį už 400 km į pietus. Tai jam pavyko, bet jis per avariją žuvo.

Traukiniai susidūrė netoli Girzos, maždaug 40 km nuo Kairo.

Prokuratūra nurodė, kad abu mašinistus, kurių vienas yra sužeistas ir gydomas ligoninėje, apklausia pareigūnai.

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min