TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Egipto feministės išmatomis ir mėnesinių krauju išniekino džihadistų vėliavą

N-18
"Islamo valstybės" teroristų kontrolouojama teritorija
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / "Islamo valstybės" teroristų kontrolouojama teritorija
Šaltinis: 15min
0
A A

Egipto aktyvistė Aliaa Magda Elmahdy ir dar viena mergina netradiciškai išreiškė pasipiktinimą „Islamo valstybės“ (IS) džihadistais. Protestuodamos prieš IS žiaurumus ir moteris niekinančią islamistų ideologiją, išsirengusios merginos išsituštino ir mėnesinių krauju sutepė teroristų grupuotės vėliavą, skelbia naujienų svetainė liveleak.com.

Nuotraukoje matoma 23 metų feministė ir socialinė aktyvistė pozuoja prieš kamerą, o kita mergina, apsigobusi hidžabu, atsukusi nugarą. Fone matomi plastikiniai ginklai, o šydu prisidengusi mergina yra iškėlusi vidurinį pirštą. Be to, ant A.M.Elmhady pilvo ir hidžabą vilkinčios jos kolegės užpakalio matomi IS inicialai.

Nė vienas Artimųjų Rytų dienraštis neišdrįso išspausdinti šios nuotraukos. Ant IS teroristų vėliavos puikuojasi teiginys „Nėra kito Dievo, tik Alachas“.

Ankščiau A.M.Elmahdy yra pareiškusi, kad savo nuotraukomis ji išreiškia protestą prieš smurto, rasizmo, seksizmo, seksualinio priekabiavimo ir veidmainiavimo visuomenę. Vis dėlto, dažnai ją kritikuoja ne tik konservatyvūs musulmonai, bet ir liberalių bei pasaulietinių pažiūrų egiptiečiai.

A.M.Elmahdy į savo kritikų pasakymus neatsako, bet toliau tęsia savo kovą už lygias Egipto moterų teises.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min