TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Egipto prezidento inauguracija: minia po aikštę tampė ir prievartavo nuogą merginą

N-18
Egipto prezidento šalininkai švenčia Kaire, Tahriro aikštėje
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Egipto prezidento šalininkai švenčia Kaire, Tahriro aikštėje
Šaltinis: 15min
0
A A

Egipto sostinėje Kaire naujojo prezidento Abdel Fattaho al Sisi šalininkų minia, sekmadienį švęsdama savo lyderio inauguraciją, sužvėrėjo ir surengė egzekuciją 19-metei studentei. Ją išrengė, žiauriai sumušė ir prievartavo.

Per inauguracijos šventę Kairo Tahriro aikštėje smurtautojai išprievartavo dar kelias moteris. Visa tai buvo nufilmuota ir paskelbta interneto portale „Youtube“, rašo newsru.com.

Šokiruojančiame dviejų minučių trukmės vaizdo įraše matyti, kaip sužvėrėjusių vyrų minia muša merginą, išrengia ją, o po to nuogą tampo po aikštę.


Sužvėrėjusių vyrų minia muša merginą, išrengia ją, o po to nuogą tampo po aikštę.

Merginą išgelbėjo policininkai, bet jiems sunkiai sekėsi ją išplėšti iš įsiaudrinusios minios nagų. Policininkai tiesiog nutempė merginą iki greitosios pagalbos automobilio.

Tą dieną į ligoninę buvo paguldytos dar trys moterys, kurias Tahriro aikštėje užpuolė švenčiantys demonstrantai, rašo JAV laikraštis „The Christian Science Monitor“.

Egipto policija areštavo septynis vyrus, kurių amžius – nuo 15 iki 49 metų. Jie įtarti seksualinėmis priekabėmis. Tačiau kol kas nė vienas jų neapkaltintas studentės užpuolimu ir išprievartavimu.

Policija turi jau 27 moterų pareiškimus, kad sekmadienį per masines linksmybes jos patyrė seksualines priekabes ar net buvo išprievartautos.

Mohammadas al-Habibi, matęs, kaip buvo užpulta ir prievartaujama studentė, pasakojo, kad paprasti policininkai padarė viską, kad išgelbėtų merginą, bet jų viršininkai nedarė nieko, kad nubaustų prievartautojus, kurie Tahriro aikštėje prievartauja moteris.

Prieš mėnesį Egipto vyriausybė sugriežtino atsakomybę už seksualines priekabes. Dabar bus baudžiama už nepadorius gestus, žodžius ir seksualinio pobūdžio užuominas. Už tai gresia laisvės atėmimas nuo vienerių iki dešimties metų bei piniginė bauda.


 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min