15min be reklamos
2022 11 27, 13:22

Ekspertas: Vakarai negali pašalinti V.Putino tol, kol negaus garantijų dėl padėties Rusijoje stabilumo

Interviu „Radio NV“ karo ekspertas Olegas Ždanovas teigė, kad Rusija vargu ar susprogdins atominių elektrinių reaktorius. Anot jo, šis planas negali būti įgyvendintas per dieną ar dvi.
Vladimiras Putinas
Vladimiras Putinas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Rusijos diktatorius Vladimiras Putinas negalės surengti branduolinių smūgių ar susprogdinti atominių elektrinių. Visi šie jo planai bus atskleisti iš anksto ir, tokiu atveju, būtų suduoti prevenciniai smūgiai jo bunkeriui, mano ekspertas.

Pasak jo, tai turi būti suplanuotas sabotažas. Esą reaktoriuje turi būti pasiekta kritinė būklė, kad jis galėtų sprogti. Tačiau tai bus pastebėta, apie tai žinos visi Vakarai, visa Vakarų žvalgyba.

„Nemanau, kad Vakarai sėdės ir žiūrės, kaip Rusija rengs šį teroro aktą. Kaip sakė tos pačios Vakarų žvalgybos atstovai, kai tik prasidės kalbos apie masinio naikinimo ginklų panaudojimą (bent jau JAV taip sakė), jie palieka sau teisę prevenciškai smogti į sprendimų priėmimo centrą.

Patikėkite, jie žino, kur jis yra. Ir gauti informacijos apie Putiną nėra tokia didelė šių dienų problema“, – pažymėjo O.Ždanovas.

Tačiau ekspertas pabrėžė, kad Vakarai negali pašalinti V.Putino tol, kol negaus garantijų dėl padėties Rusijoje stabilumo jo eliminavimo metu. Taip ir atsitiks, Rusijos Federacija turės tokią stiprią jėgą, kuri garantuos Vakarams, kad jie suvaldys situaciją ir pirmiausia susitars dėl tolesnio Rusijos ir kitų pasaulio šalių sambūvio.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min