2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Estijoje nustatyta 18 naujų COVID-19 atvejų, Latvijoje – devyni

Estijoje atlikus 1 271 pirminį testą per praėjusią parą patvirtinta 18 naujų koronavirusinės infekcijos COVID-19 atvejų, penktadienį pranešė Sveikatos apsaugos departamentas. Latvijoje patvirtinti devyni nauji COVID-19 atvejai.
Latvijoje pandemijos metu ribojimai švelnesni
Pandemija Latvijoje / Zumapress / Scanpix nuotr.

Naujų COVID-19 pacientų mirties atvejų per pastarąją parą neužfiksuota.

Penktadienio duomenimis, Estijos ligoninėse gydoma 12 užsikrėtusiųjų; nė vienam iš jų nereikia dirbtinio plaučių ventiliavimo.

Nuo pandemijos pradžios Estijoje atlikus beveik 146 tūkst. testų nustatyti iš viso 2 343 užsikrėtimo koronavirusu atvejai, 64 žmonės mirė, 2 076 pasveiko.

Tuo metu Latvijoje per praėjusią parą atlikus 2 040 testų buvo patvirtinti devyni nauji koronavirusinės infekcijos COVID-19 atvejai, penktadienį pranešė Ligų profilaktikos ir kontrolės centras.

Ligų profilaktikos ir kontrolės centro pranešime sakoma, kad keturi iš naujai nustatytų užsikrėtusių asmenų turėjo sąlytį su žinomais COVID-19 pacientais, keturi kiti sugrįžo į Latviją iš užsienio – Italijos, Airijos, Ukrainos ir Moldovos, o dar vieno užsikrėtimo aplinkybės tebesiaiškinamos.

Latvijoje iki šiol patvirtinti 1 375 COVID-19 atvejai.

Koronaviruso protrūkis šalyje iki šiol pareikalavo 34 žmonių gyvybių; pasveiko 1 163 užsikrėtusieji.

Nacionalinės sveikatos apsaugos tarnybos duomenimis, per pastarąją parą nebuvo hospitalizuotas nė vienas koronavirusu užsikrėtęs asmuo Šiuo metu Latvijos ligoninėse gydomi keturi COVID-19 pacientai, iš kurių vieno būklė sunki, o trijų – vidutinio sunkumo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie 15min