-50% metinei prenumeratai. 15 dienos proga!
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

„Facebook“ užblokavo Lenkijos ultradešiniųjų partijos paskyrą

Socialinis tinklas „Facebook“ trečiadienį dėl informacijos apie COVID-19 ir kitų taisyklių pažeidimų užblokavo Lenkijos kraštutinių dešiniųjų partijos „Konfederacja“ paskyrą – populiariausią politinės jėgos puslapį šalyje.
Facebook
Facebook / 123RF.com nuotr.

„Konfederacja“ paskyra turėjo apie 670 tūkst. sekėjų – gerokai daugiau nei dvi pagrindinės Lenkijos politinės jėgos: valdančioji partija „Įstatymas ir teisingumas“ (PiS) ir opozicinis judėjimas „Pilietinė platforma“ (KO).

„Tikime, kad žmonėms reikia suteikti balsą, bet tuo pat metu norime pasirūpinti, kad visi „Facebook“ vartotojai būtų saugūs“, – pareiškė „Facebook“ savininkės „Meta“ vienas atstovas.

„Pašalinome „Konfederacja“ „Facebook“ puslapį, nes jame buvo ne kartą skelbiamas turinys, pažeidžiantis mūsų Bendruomenės taisykles, konkrečiai – žalingos dezinformacijos apie COVID-19 ir neapykantą kurstančios kalbą politiką“, – pridūrė jis.

Partijos lyderis Krzysztofas Bosakas šį žingsnį pavadino „absurdišku“ ir teigė, kad jo partijai nebuvo pateiktas „joks pateisinimas dėl šio pašalinimo“.

2018 metais įkurta „Konfederacja“ turi 11 parlamento narių.

Jų „Facebook“ puslapyje buvo dalijamasi įvairiais teiginiais, susijusiais su COVID-19 pandemija.

Skaitmeninių technologijų sritį kuruojantis ministrų kabineto pareigūnas Januszas Cieszynskis pareiškė, kad internete turi būti leidžiama reikšti „įvairias nuomones“.

J.Cieszynskis pabrėžė sutinkantis, kad platformos turi saugoti savo vartotojus nuo dezinformacijos, „tačiau tai visai kas kita nei uždrausti teisėtą politinę partiją, neskelbiančią tokio turinio“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius