Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Femen“ aktyvistės Silvio Berlusconi pralaimėjimą šventė tradiciškai – nuogomis krūtinėmis

N-18
„Femen“ aktyvistės Silvio Berlusconi išlydėjo nuogomis krūtinėmis
„Scanpix“ nuotr. / „Femen“ aktyvistės Silvio Berlusconi išlydėjo nuogomis krūtinėmis
Šaltinis: 15min
0
A A

Italijos premjero Silvio Berlusconi, pagarsėjusio nepadoriais vakarėliais ir jaunų merginų draugija, atsistatydiniams nepraslydo pro akis triukšmingosioms Ukrainos „Femen“ aktyvistėms.

Nors Rusijos premjeras Vladimiras Putinas ir pareiškė, kad S.Berlusconi skandaliukai tebuvo sąmoninga vaidyba, siekiant pelnyti moterų dėmesį. Iš tiesų, anot V.Putino, S.Berlusconi buvo svarbi politinė figūra, konkrečiais darbais prisidėjusi prie tarptautinės politikos vystymo.

V.Putinas buvo vienas iš nedaugelio kolegų, kurie atvirai palaikė S.Berlusconi.

Tačiau triukšmingosios Ukrainos aktyvistės iš organizacijos „Femen“ mano priešingai. Jos susirinko prie Italijos ambasados Kijeve ir ir šampanu aplaistė S.Berlusconi priešininkų pergalę – visai kaip „Formulės1“ varžybose.

Šampano purslų kliuvo ir praeiviams, ir ambasados apsaugai. Kaip visuomet tokiais atvejais, žioplių, norinčių stebėti nuogą spektaklį, netrūko.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min