Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Fotografas Egipte galėjo nufilmuoti savo paties mirtį

N-18
Kadras iš filmuotos medžiagos
Kadras iš filmuotos medžiagos
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmadienį daugiau nei 50 žmonių žuvo prie Egipto armijos elitinių pajėgų bazės, kur nušalinto prezidento Mohamedo Mursi šalininkai reikalavo sugrąžinti šalies vadovą. Vienas iš žuvusiųjų – fotografas Ahmedas Samiras Assemas, kurio nufilmuota medžiaga tampa ne tik besitęsiančios kovos simboliu, bet ir galimai yra jo paties nušovimo įrašas.

„Youtube“ svetainėje patalpintas įrašas, kuriame 26-erių fotografas nufilmavo nuo pastato stogo į žmones šaudantį kareivį. Tačiau labiausiai sukrečianti yra įrašo pabaiga, kurioje tas pats kareivis ginklą atsuka į A.S.Assemą, ir tuomet filmavimas nutrūksta.

26-erių fotografas dirbo vienam Egipto laikraščiui. Jis fotografavo Musulmonų brolijos šalininkus, susirinkusius prie armijos bazės, o prasidėjus smurtui ėmėsi filmavimo.

„The Telegraph“ rašo, kad negalima visiškai patvirtinti, jog fotografo užfiksuoti vaizdai buvo paskutiniai, kuriuos jis ir pats matė, tačiau yra patvirtinta, kad 26-metis žuvo per susirėmimus, o liudininkai teigia matę snaiperius, kurie šaudė į žmones.

Armija kaltina Musulmonų broliją pradėjus bazės puolimą, ir esą todėl jie buvo priversti atidengti ugnį.

Egipto prokuratūra trečiadienį nurodė suimti Musulmonų brolijos vadovą Mohamedą Badie, kuris kaltinamas kurstęs smurtą per demonstraciją.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Egiptas Kairas
Parašykite atsiliepimą apie 15min