Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

FTB suskaičiavo 500 tolimųjų reisų vairuotojų serijinių žudikų aukų

Per trisdešimt metų JAV greta greitkelių aptikta daugiau nei pusė tūkstančio moterų lavonų.
fbi.gov / Per trisdešimt metų JAV greta greitkelių aptikta daugiau nei pusė tūkstančio moterų lavonų.
Šaltinis: 15min
0
A A

JAV Federalinis tyrimų biuras (FTB) įtaria, kad egzistuoja ryšys tarp tolimųjų reisų vairuotojų ir serijinių žmogžudysčių. Kaip praneša dienraštis „Los Angeles Times“, numanomų tolimųjų reisų vairuotojų aukų kartotekoje jau įrašyti daugiau nei pusė tūkstančio moterų vardų.

Tarp nužudytųjų – prostitutės, keliautojos pakeleivingomis mašinomis ir vairuotojos, kurių automobiliai sugedo kelyje. Jų kūnai pastaruosius tris dešimtmečius aptinkami sunkvežimių stovėjimo aikštelėse, netoli motelių ir kitose vietose greta judrių magistralių.

Versija apie tolimųjų reisų vairuotojus žudikus FTB agentų galvose gimė prieš penkerius metus, po serijos neatskleistų žmogžudysčių išilgai 40-ojo greitkelio Oklahomoje ir keliose kitose valstijose. Įtariamai susijusių nusikaltimų tyrimas ir įtariamųjų paieška atliekama pagal bendrą Serijinių žmogžudysčių greitkeliuose programą.

Šios programos vadovas Michaelis Harriganas sako, kad FTB padeda policijai skirtinguose miestuose ir gyvenvietėse koordinuoti darbą bei formuoja bendrą įvykių vaizdą. FTB interneto svetainėje apie šią programą oficialiai pranešta pirmadienį.

FTP taip pat praneša, kad programos įgyvendinimo laikotarpiu areštuota apie dešimt žmonių, kurie įtariami įvykdę apie tris dešimtis žmogžudysčių. Tarp jų – Tenesyje sulaikytas vairuotojas, kaltinamas keturiomis žmogžudystėmis, ir jo kolega, kuris kaltinamas žmogžudystėmis Masačusetse ir Naujajame Džersyje. Apie įtariamo tolimųjų reisų vairuotojo maniako sulaikymą Tenesyje buvo pranešta dar 2007-aisiais. Tai buvo 56-erių Bruce'as Mendenhallas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min