Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2015 sausio 8d. 23:24

Gedinčios šeimos neapleidžia „AirAsia“ katastrofos aukos paskutinis gimtadienio noras

Dingusio „AirAsia“ lėktuvo keleivių artimieji laukia naujausių žinių.
„Scanpix“/AP nuotr. / Dingusio „AirAsia“ lėktuvo keleivių artimieji laukia naujausių žinių.
„Mes paklausėme, kaip ji ketina švęsti savo gimtadienį. Juokaudama ji atsakė: „Aš praleisiu laiką viena jūroje“, – prisimena jos šeima.

Kaip rašo portalas Rappler.com, prieš įlipdama į „AirAsia“ lėktuvą moteris pašmaikštavo, kad gimtadienį ketina praleisti viena jūroje. Ji planavo tą džiugią dieną paminėti Naujųjų metų kruize.

Netrukus lėktuvas sudužo, o Javos jūra atidavė jos kūną. Sausio 3 d. Thejakusumai turėjo sueiti 45-eri. Tuo metu ji turėjo būti kruize, aplankyti Malaiziją ir Tailandą.

Tuo metu jos kūnas Surabajoje buvo grąžintas šeimai. Moters sūnėnas Ericas Edi Santo, kavinės savininkas, paskutiniais jos žodžiais pasidalijo kalbėdamas su naujienų agentūros AFP žurnalistais.

„Galbūt Dievas bandė jai būti geras ir nenorėjo leisti jai vienai būti jūroje per gimtadienį, todėl jūra atidavė jos kūną“, – kalbėjo moters sūnėnas.

Thejakusuma  įlipo į lėktuvą gimtajame Surabajos mieste 2014-ųjų gruodžio 28 d. kartu su vyru, motina, trimis vaikais ir būsimu žentu. Jie skrido į Singapūrą, iš kurio turėjo leistis į minėtą kruizą. 40 minučių po pakilimo lėktuvas sudužo.

Tebetikiu, kad bent vienas iš jų sugrįš gyvas, – teigė moters sūnėnas.

Moters ir jos 10-metės dukters Stevie kūnai yra tarp 37 tų, kuriuos iki šiol pavyko aptikti ir ištraukti iš vandens. Dar 125 žuvusiųjų kūnai tebėra vandenyje. Jų ieško narai.

Iki šiol nerasti moters 48-erių sutuoktinio Jie Charly Gunawano, jos motinos 82-ejų Jo Indri ir dviejų jos vaikų – 19-mečio Steveno ir 28-erių Stephanie kūnai.

Stephanie sužadėtinis Christanto Leoma Hutama taip pat skrido su jais.

„Tebetikiu, kad bent vienas iš jų sugrįš gyvas“, – teigė moters sūnėnas. Jis taip pat sakė, kad jeigu nė vienas iš jų nebėra gyvas, šeima viliasi, kad jiems bus grąžinti visų jų kūnai.

„Jie taip tragiškai žuvo. Norisi bent deramai juos palaidoti“, – pridūrė jis.  

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Adventur 2022

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min