Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ginkluotas vyras nušovė mažiausiai dešimt žmonių (atnaujinta 11.00 val., video, nuotraukos)

Policija tiria įvykius Alabamoje.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Policija tiria įvykius Alabamoje.
Šaltinis: 15min
0
A A

Ginkluotas vyras nušovė mažiausiai dešimt žmonių dviejose Alabamos apygardose antradienį.

Taip pat jis iki pamatų sudegino savo motinos namus, užmušė savo šeimos narius ir šaudė į pakelyje pasitaikiusius nepažįstamuosius bei nusišovė pats, praneša pareigūnai. Motinos kūnas buvo rastas sudegusiuose namuose. Kol kas neaišku, ar ji buvo nušauta.

BBC informuoja, jog vyras dviejuose Alabamos miestuose padegė degalinę, parduotuves, transporto priemones.

Policija tiria šaudymus bent keturiose skirtingose vietose, kuriose, kaip manoma, šaudė tas pats asmuo, Michaelas McLendonas, informuoja naujienų agentūra AP.

Reuters/Scanpix nuotr./
Peršauta parduotuvės vitrina

Tyrinėjai iki šiol nepateikė jokių spėjimų apie šaudymų motyvus. Policijos pareigūnas „Reuters“ sakė, kad nušauti šerifo pavaduotojo žmona ir vaikas.

Viskas prasidėjo Kinstone, šalia Alabamos ir Floridos sienos, kur vyras padegė savo motinos namus. Vėliau jis  pajudėjo į rytus, Samsone jis nušovė ir užmušė penkis žmones – keturis suaugusius ir vaiką. Tame pačiame mieste, tačiau kituose dviejuose namuose  vyras užmušė dar du žmones. Visų aukų tapatybės nežinomos. Samsono mieste ginkluotas vyras vienoje iš parduotuvių ir degalinėje nušovė dar du žmones.


Žiūrėti didesnį žemėlapio vaizdą

Degalinė Samsone


Žiūrėti didesnį žemėlapio vaizdą

Vėliau policija įtariamąjį persekiojo iki kompanijos „Reliable Metal Products“, Ženevoje, kur vyras paleido maždaug 30 šūvių. Vietos policijos viršininką kliudė viena kulka, bet rimtų sužeidimų jis išvengė, nes buvo su neperšaunama liemene. Vyras įėjo į kompaniją ir nusišovė. Manoma, kad įtariamasis asmuo Samsono mieste nušovė savo senelius, tetą ir dėdę.

FBI mano, kad nužudytų žmonių skaičius didės.

Samsono mieste gyvena apie 2 tūkst. žmonių, o Ženevoje – apie 4 tūkst. Vietos, kur vyko šaudymai,  yra ramios kaimo vietovės, vietos bendruomenė yra sukrėsta, kad šis incidentas įvyko tokioje vietoje.

 

 

Komentarai
Temos Alabama
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min